Biuro Styl Sp. z o.o.

Biuro Styl Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem blatów kuchennych, parapetów wewnętrznych, płyt dekoracyjnych oraz frontów meblowych wykonanych w technologii postforming. Uzupełnieniem naszej oferty jest gama produktów z litego drewna oraz specjalistyczne sklejki i płyty meblarskie


Adres:

Wiktora Jankowskiego 9
61-248 Poznań
wielkopolskie, Polska

Pozostałe dane:

tel.: 61 871 12 01
faks: 61 876 71 23
e-mail: office@biuro-styl.pl

Rozmawiamy w językach:

polski

Skontaktuj się z działem:

Pracownicy
Hanna Ławniczak (Specjalista ds. sprzedaży)
tel.: 61 87 11 215
kom.: 695 598 502
e-mail: hanna.lawniczak@biuro-styl.pl

Maciej Szwarz (Specjalista ds. sprzedaży)
tel.: 61 87 11 214
kom.: 695 598 501
e-mail: maciej.szwarz@biuro-styl.pl

Pracownicy
Paweł Podsadny (Handlowiec)
kom.: 695 598 503
e-mail: pawel.podsadny@biuro-styl.pl

Maciej Kaźmierczak (Dyrektor ds. sprzedaży)
tel.: 61 8711 217
kom.: 607 299 611
e-mail: maciej.kazmierczak@biuro-styl.pl

Aleksandra Maksymowicz (Asystent działu sprzedaży)
tel.: 61 871 12 13
kom.: 693 077 544
e-mail: aleksandra.maksymowicz@biuro-styl.pl

Jakub Adamek (Handlowiec)
kom.: 693 077 750
e-mail: jakub.adamek@biuro-styl.pl

Anna Ciesielska (Kierownik działu sprzedaży)
tel.: 61 8711 231
kom.: 605 177 300
e-mail: anna.ciesielska@biuro-styl.pl

Gabriela Paprzycka (Asystent działu sprzedaży)
tel.: 61 871 12 33
kom.: 693 077 704
e-mail: gabriela.paprzycka@biuro-styl.pl

Pracownicy
Julita Wojciechowska (Handlowiec)
tel.: 61 8711 224
kom.: 609 731 384
e-mail: julita.wojciechowska@biuro-styl.pl

Piotr Cidyło (Handlowiec)
tel.: 61 8711 221
kom.: 603 173 523
e-mail: piotr.cidylo@biuro-styl.pl

Teodozja Łukowska (Specjalista ds. sprzedaży)
tel.: 61 8711 221
kom.: 695 598 541
e-mail: teodozja.lukowska@biuro-styl.pl

Bartosz Skrzypczak (Kierownik działu handlowego)
tel.: 61 8711 222
kom.: 695 598 584
e-mail: bartosz.skrzypczak@biuro-styl.pl

Piotr Gabas (Handlowiec)
tel.: 61 8711 222
kom.: 601 703 764
e-mail: piotr.gabas@biuro-styl.pl

Agnieszka Peda (Asystent działu handlowego)
tel.: 61 8711 223
kom.: 885 055 483
e-mail: agnieszka.peda@biuro-styl.pl

Pracownicy
Tomasz Szulc (Szef produktu)
tel.: 61 8711 232
kom.: 605 044 307
e-mail: tomasz.szulc@biuro-styl.pl

Katarzyna Masztalerz (Specjalista ds. handlu)
tel.: 61 8711 225
kom.: 605 361 657
e-mail: katarzyna.masztalerz@biuro-styl.pl

Przemysław Kaźmierczak (Handlowiec)
tel.: 61 8711 225
kom.: 695 598 551
e-mail: przemyslaw.kazmierczak@biuro-styl.pl

Bartosz Skrzypczak (Kierownik działu handlowego)
tel.: 61 8711 222
kom.: 695 598 584
e-mail: bartosz.skrzypczak@biuro-styl.pl

Marta Czajka (Specjalista ds. Sprzedaży)
tel.: 61 8711 234
kom.: 691 363 864
e-mail: marta.czajka@biuro-styl.pl

Michał Dąbrowski (Handlowiec)
tel.: 61 8711 234
kom.: 601 591 985
e-mail: michal.dabrowski@biuro-styl.pl

Pracownicy
Dawid Dybol (Konsultant ds. produktu)
kom.: 695 598 519
e-mail: dawid.dybol@biuro-styl.pl

Pracownicy
Michał Dąbrowski (Handlowiec)
tel.: 61 8711 225
kom.: 601 591 985
e-mail: michal.dabrowski@biuro-styl.pl

Pracownicy
Piotr Cidyło (Handlowiec)
tel.: 61 8711 221
kom.: 603 173 523
e-mail: piotr.cidylo@biuro-styl.pl