Wynik wyszukiwania

 
Pilarka akumulatorowa Greenworks 40 V z górnym uchwytem zdjęcie

Pilarka akumulatorowa Greenworks 40 V z górnym uchwytem

Pilarka akumulatorowa Greenworks 40 V z górnym uchwytem ze względu na niską wagę (zaledwie 2,4 kg!), jak i komfortowy górny uchwyt jest idealnym narzędziem do pracy na wysokościach (np. przy wycince alpinistycznej). Urządzeniem z powodzeniem można operować jedną ręką, a duża prędkość łańcucha (16,2 m/s) umożliwia szybką i efektywną pracę.

Czytaj więcej

 
Rewolucja wśród stołowych pilarek tarczowych  zdjęcie

Rewolucja wśród stołowych pilarek tarczowych

Festool prezentuje nową akumulatorową stołową pilarkę tarczową CSC SYS 50

Czytaj więcej

 
Jak wybrać najlepszą pilarkę tarczową? zdjęcie

Jak wybrać najlepszą pilarkę tarczową?

Pilarki tarczowe są uniwersalnym elektronarzędziem używanym przez większość „majsterkowiczów”. Wśród bogatej oferty pilarek tarczowych na rynku, wybór najwłaściwszego modelu dla siebie może nastręczać wiele wątpliwości. Zadajemy sobie pytania: czym się kierować, jakie parametry są istotne, na co zwrócić uwagę. Podpowiadamy zatem, co jest ważne podczas kupna pilarki tarczowej, by ułatwić Wam wybór.

Czytaj więcej

 
Moc, bezpieczeństwo, szybkość i bezprzewodowe zasilanie zdjęcie

Moc, bezpieczeństwo, szybkość i bezprzewodowe zasilanie

Mocny akcent w asortymencie narzędzi akumulatorowych Festool: Nowa akumulatorowa pilarka szablasta RSC 18 jest niezwykle mocna, szybka, precyzyjna i wyjątkowo wytrzymała. Dzięki bezszczotkowemu silnikowi EC-TEC, możliwości włączenia skoku wahadłowego i niskim wibracjom jest łatwa do prowadzenia i stanowi doskonałą pomoc we wszystkich pracach związanych z przebudową lub rozbiórką.

Czytaj więcej

 
Zagłębiarka TS 60 K Festool - wyznacza nowe standardy cięcia zdjęcie

Zagłębiarka TS 60 K Festool - wyznacza nowe standardy cięcia

Nowa zagłębiarka TS 60 K tnie materiał jak masło, lekko, płynnie i niezwykle precyzyjnie. Jest jeszcze bezpieczniejsza i bardziej wszechstronna niż jakakolwiek zagłębiarka wcześniej.

Czytaj więcej

 
Dokładne cięcie bez dodatkowych obliczeń zdjęcie

Dokładne cięcie bez dodatkowych obliczeń

Dzięki nowej akumulatorowej pilarce SYMC 70 listwy można ciąć dwa razy szybciej niż przy użyciu ukośnicy przesuwnej - precyzyjnie i bez dodatkowych obliczeń. Nie ma już przewodów które mogłyby przeszkadzać, dlatego pilarka zachowuje pełną mobilność. Kątownik nastawny umożliwia dokonanie pomiaru kątów wewnętrznych i zewnętrznych oraz przeniesienie ich na system ustawianych symetrycznie prowadnic..

Czytaj więcej

 
Jak poprawnie używać kątownika do ukośnych pilarek tarczowych? zdjęcie

Jak poprawnie używać kątownika do ukośnych pilarek tarczowych?

To pytanie, które z pozoru wydaje się banalne. Jednak wiele osób, mimo dużej praktyki, nadal się nad tym zastanawia… A może kątownik do ukośnych pilarek tarczowych marki Wolfcraft ma jeszcze funkcje, o których nie wiesz, a bardzo przydałyby Ci się podczas Twojej pracy?

Czytaj więcej

 
Przewodnik po zakupie pilarki do gałęzi zdjęcie

Przewodnik po zakupie pilarki do gałęzi

Zamiast narażać się na koszta, zatrudniając firmę mającą zadbać o wygląd naszych drzew lub próbować robić to samemu po wdrapaniu się na drabinę, możesz wybrać pilarkę do gałęzi, która nie dość, że zaoszczędzi Twój czas i pieniądze, to jeszcze zatroszczy o Twoje bezpieczeństwo.

Czytaj więcej

 
Elektronarzędzia na akumulator – czy warto? zdjęcie

Elektronarzędzia na akumulator – czy warto?

Wahasz się, czy kupić elektronarzędzie akumulatorowe. Obawiasz się, że Twój zakup nie będzie udany? Już śpieszymy z odpowiedzią.

Czytaj więcej

 
Nowa akumulatorowa pilarka do materiałów izolacyjnych zdjęcie

Nowa akumulatorowa pilarka do materiałów izolacyjnych

Czy pilarka może być precyzja, szybka, lekka i jednocześnie wielozadaniowa? Niedługo taka będzie, ponieważ od maja 2018 r. w sprzedaży pojawi się nowa akumulatorowa pilarka do materiałów izolacyjnych ISC 240.

Czytaj więcej

 
Festool HK 85 – pilarka, jakich mało (cz. IV) zdjęcie

Festool HK 85 – pilarka, jakich mało (cz. IV)

W czwartym odcinku naszego cyklu, którego tematem jest pilarka Festool HK 85, opowiemy o stosowaniu w niej głowicy VN-HK85 130x16-25 służącej do frezowania materiałów drewnianych.  

Czytaj więcej

 
Pilarki tarczowe Festool TSC 55 REB oraz HKC 55 EB i ich różne zastosowania zdjęcie

Pilarki tarczowe Festool TSC 55 REB oraz HKC 55 EB i ich różne zastosowania

Akumulatorowe pilarki tarczowe Festool TSC 55 REB oraz HKC 55 EB o bardzo zbliżonych parametrach cięcia to tylko pozornie podobne maszyny.

Czytaj więcej

 
Festool HK 85 – pilarka jakich mało (cz. I) zdjęcie

Festool HK 85 – pilarka jakich mało (cz. I)

Nowa pilarka Festool HK 85 z prowadnicami FSK i FS przeznaczona jest dla cieśli, dekarzy i wszystkich fachowców, którzy zajmują się budownictwem drewnianym. Jest elektronarzędziem mobilnym i zapewniającym wysoką dokładność cięcia.  

Czytaj więcej

 
Festool HK 85 – pilarka, jakich mało (cz. II) zdjęcie

Festool HK 85 – pilarka, jakich mało (cz. II)

Pilarka Festool HK 85 z szynami prowadzącymi FSK i FS to maszyna przeznaczona dla cieśli, dekarzy i fachowców zajmujących się budownictwem drewnianym. W drugim odcinku naszego cyklu opowiemy o jej praktycznych zastosowaniach i możliwościach roboczych.

Czytaj więcej

 
System Festool dla budownictwa drewnianego zdjęcie

System Festool dla budownictwa drewnianego

Cięcie niezależne od sytuacji. System Festool dla budownictwa drewnianego

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 57