Wydarzenia i targi

Dodaj wydarzenie
Międzynarodowe Targi Systemów Okiennych, Drzwiowych, Fasadowych, Bram, Rolet i Zadaszeń OUTDOOR BUILD

Międzynarodowe Targi Systemów Okiennych, Drzwiowych, Fasadowych, Bram, Rolet i Zadaszeń OUTDOOR BUILD

2023-05-24 - 2023-05-26 Kraków targi

Organizator:
Targi w Krakowie Sp. z o.o.
Galicyjska 9
31-586 Kraków
małopolskie, Polska

Dane kontaktowe:

tel.: 12 644 59 32
tel.: 12 644 81 65
e-mail: biuro@targi.krakow.pl


Adres:

Galicyjska 9 (Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków)
31-586 Kraków
małopolskie, PolskaDane kontaktowe:

https://outdoorbuild.pl/Targi OUTDOOR BUILD są branżowym spotkaniem profesjonalistów, podczas którego dostawcy technologii i materiałów oraz producenci maszyn, narzędzi, łączników i systemów do produkcji okien, drzwi, fasad, konstrukcji ściennych, systemów okładzin ściennych, rolet, bram i zadaszeń zaprezentują swoje najnowsze rozwiązania.

Targi OUTDOOR BUILD to również doskonała przestrzeń do zapoznania się z osiągnięciami w dziedzinie termomodernizacji budynków i stosowania norm energooszczędności.

Wydarzenie jest połączeniem prezentacji najnowszych technologii i bogatego programu merytorycznego, w skład którego wejdą konferencje oraz pokazy techniczne. Targi kierowane są do producentów stolarki otworowej, bram, żaluzji, rolet, zadaszeń, basenów, okładzin elewacyjnych oraz firm montażowych i budowlanych, odpowiadających za drugi etap budowy i wykańczania budynków.

  • Wydrukuj stronę


 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.