Artykuł Dodaj artykuł

Co warto podarować fanom podróży?

Podróżowanie to niezwykła pasja, która pozwala nieustannie się rozwijać i ogromnie poszerza horyzonty. Nic zatem dziwnego, że dla wielu osób jest ona nie tylko miłym hobby, ale stała się wręcz stylem życia. Co zatem można podarować osobie, której zainteresowaniem jest zwiedzanie świata?

Podróżowanie to niezwykła pasja, która pozwala nieustannie się rozwijać i ogromnie poszerza horyzonty. Nic zatem dziwnego, że dla wielu osób jest ona nie tylko miłym hobby, ale stała się wręcz stylem życia. Co zatem można podarować osobie, której zainteresowaniem jest zwiedzanie świata?

mapa 3d, podróżowanie,

  1. Jakie są najlepsze prezenty dla fanów zwiedzania świata?
  2. Mapy 3D - jakie wybrać i na co zwrócić uwagę?

Co podarować komuś, kto był w setkach miast i widział naprawdę wiele? W jaki sposób go zaskoczyć? Zastanówmy się.

Jakie są najlepsze prezenty dla fanów zwiedzania świata?

Podarunki dla podróżników zawsze sprawiają problemy. Oczywiście można postawić na książki o wielkich wyprawach, albumy zawierające zdjęcia najpiękniejszych miejsc czy sprzęt turystyczny. To jednak proste i nieco banalne rozwiązanie. Znacznie ciekawszym wyborem będzie jednak odpowiednia mapa. Rzecz jasna, nowoczesne rozwiązania, takie jak Google Earth czy Street View pozwalają wyświetlać mapę na dowolnym urządzeniu i są niezwykle przydatne. Dzięki tym zaawansowanym narzędziom można w kilku kliknięciach wyróżnić kluczowe lokalizacje, a wykorzystanie funkcji udostępniania daje możliwość wspólnego ustalania trasy. Nic jednak nie przebije fizycznej mapy. Praktyczne mapy turystyczne nie są jednak najlepszym prezentem - choć przydatne, wydają się mało spektakularne. Z tego powodu świetnym prezentem dla podróżnika może być mapa 3D. Jest to wyjątkowy element dekoracyjny, który sprawi, że pomieszczenie nabierze charakteru i stanie się bardziej interesujące. Co więcej, mapa 3D doskonale nadaje się także do oznaczenia miejsc. Na wykonany ze sklejki produkt z łatwością można przykleić drobne naklejki lub nawet wbić w niego pinezki.

Mapy 3D - jakie wybrać i na co zwrócić uwagę?

Mapy 3D to wyjątkowe, niezwykle estetyczne i efektowne dodatki. W sieci znaleźć można wiele wyrobów tego typu, które są dość niskiej jakości. Z tego powodu, decydując się na mapę 3D należy zwrócić uwagę na kilka kwestii. Warto sprawdzić, jak szczegółowy obraz kuli ziemskiej jest przedstawiany. Ponadto bardzo istotny jest wykorzystany do produkcji materiał. Plastikowe bądź wykonane w 2D mapy nie są ani wytrzymałe, ani tak estetyczne. Z tego powodu najlepiej jest stawiać na wyprodukowane ze sklejki modele, które nie tylko wyglądają pięknie i naturalnie, ale także są odporne na zniszczenia. Ponadto warto stawiać na polskie produkty, wykonywane ręcznie. Przykładowo, doskonały produkt można znaleźć na stronie https://artistik.pl/sklep/drewniana-mapa-swiata-3d/. Wykonane z naturalnej sklejki kształty kontynentów i wysp bezpośrednio umieszcza się na ścianie przy pomocy specjalnych wkrętów. Całość dostępna jest w kilku różnych rozmiarach i dwóch grubościach. Dzięki temu można dostosować nie tylko samą mapę, ale także jej cenę. Mapa 3D proponowana jest w neutralnych kolorach, dzięki czemu może zostać dopasowana do każdego wnętrza. Ponadto, warto zauważyć, że w zestawie firma zapewnia także instrukcję powieszenia produktu, klej do maskowania wkrętów oraz specjalne szablony, dzięki którym mocowanie wysp będzie znacznie prostsze. Dużą zaletą produktu jest także fakt, że został on zaprojektowany z niezwykłą starannością i dokładnością przez grono specjalistów. Dzięki temu mapa 3D jest szczegółowa, a całość prezentuje się naprawdę pięknie.

Mapa 3D to idealny pomysł na prezent dla każdego, kto interesuje się podróżami. Ten wyjątkowy dodatek świetnie sprawdzi się jako ozdoba ścienna, nadając wnętrzom niepowtarzalnego charakteru i zwracając uwagę każdego.

Artykuł sponsorowany


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.