Artykuł Dodaj artykuł

Więcej niż ochronniki słuchu

Małe, lekkie i wygodne – bezprzewodowe ochronniki słuchu Bluetooth® GHS 25 I są codziennym towarzyszem w warsztacie lub na budowie.

Więcej niż ochronniki słuchu

Małe, lekkie i wygodne – bezprzewodowe ochronniki słuchu Bluetooth® GHS 25 I są codziennym towarzyszem w warsztacie lub na budowie.

Hałas na budowie i w warsztacie jest w dłuższej perspektywie nie tylko szkodliwy dla uszu, ale również rozprasza uwagę podczas pracy. Nowe GHS 25 I firmy Festool redukują poziom głośności do wartości bezpiecznych dla zdrowia. Oznacza to, że użytkownik jest chroniony przed hałasem podczas pracy, a jednocześnie może prowadzić rozmowy telefoniczne przez Bluetooth® 5.2 z technologią True Wireless lub słuchać ulubionej muzyki. Nie musi przy tym rezygnować z profesjonalnej ochrony słuchu, ponieważ dzięki innowacyjnej technologii mikrofonu słyszy tylko to, co naprawdę chce usłyszeć. W granicach bezpiecznego poziomu głośności odsłuchu (do 79 dB) można bez problemu odbierać dźwięki otoczenia, takie jak mowa. Jest to możliwe dzięki trybowi rozmowy. Oznacza to, że nie trzeba zdejmować ochronników słuchu, aby porozmawiać z kolegami, co zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Głośne hałasy otoczenia poza bezpiecznym poziomem dźwięku 79 dB (zgodnie normą UE EN352) są blokowane. Umożliwia to zmniejszenie hałasu o 25 dB (NRR).

Więcej niż ochronniki słuchu

Wbudowany mikrofon skutecznie tłumi rozpraszające dźwięki z otoczenia podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowy komfort zapewnia łatwe sterowanie dotykowe bezpośrednio na ochronniku słuchu. GHS 25 I spełniają również wymagania standardu IP67, dzięki czemu są chronione przed pyłem, wodą i potem. Po zakończeniu pracy zatyczki wystarczy naładować w dołączonym etui, które w podróży może także pełnić funkcję powerbanku dla zatyczek. Naładowane ochronniki gwarantują czas pracy do 13 godzin, który można wydłużyć do 25 godzin po doładowaniu w etui. Dzięki wielofunkcyjnym ochronnikom słuchu można słuchać muzyki lub prowadzić rozmowy telefoniczne, korzystając jednocześnie z zalet profesjonalnej ochrony słuchu, ponieważ spełniają one w tym zakresie wymagania określone normą UE EN352. Nowe GHS 25 I będą dostępne w sklepach specjalistycznych od maja 2023 r.


Tekst: Sebastian Stoll
Zdjęcia: Festool GmbH

Artykuł został dodany przez firmę

Festool Polska sp. z o. o.

Festool to specjalista w dziedzinie budownictwa drewnianego, prac stolarskich, malarskich i renowacyjnych oraz przygotowaniu perfekcyjnych powierzchni.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.