Artykuł Dodaj artykuł

Elektronarzędzia na akumulator – czy warto?

Wahasz się, czy kupić elektronarzędzie akumulatorowe. Obawiasz się, że Twój zakup nie będzie udany? Już śpieszymy z odpowiedzią.

Elektronarzędzia na akumulator – czy warto?

Wahasz się, czy kupić elektronarzędzie akumulatorowe. Obawiasz się, że Twój zakup nie będzie udany? Już śpieszymy z odpowiedzią.

Narzędzie sieciowe czy akumulatorowe? To pierwsze pytanie, które pada w sklepie. Często kupujemy narzędzia sieciowe w obawie przed tym, że akumulatorowe nie będą miały tej samej mocy i wytrzymałości. To nie jest do końca prawda. Obecna technologia pozwala nam korzystać z urządzeń akumulatorowych o naprawdę imponujących parametrach i mocy, a przy tym cieszyć się ty, że nie ogranicza nas kabel i możemy korzystać z nich w każdych okolicznościach. Właśnie dlatego elektronarzędzia akumulatorowe są coraz bardziej popularne. Jednak abyśmy byli w pełni zadowoleni z urządzeń akumulatorowych, musimy pamiętać o kilku istotnych kwestiach.  Czym kierować się przy wyborze elektronarzędzia akumulatorowego?

Po pierwsze: kupuj elektronarzędzia akumulatorowe systemowo

Narzędzia systemowe to takie, które tworzą jeden kompatybilny system - korzystają z tych samych akumulatorów i ładowarek. Dzięki temu nie musisz przepłacać i kupować nowych ładowarek i akumulatorów do nowych elektronarzędzi. Pamiętaj wtedy, by decydować się na sprawdzone firmy, które są w stanie zaoferować jak najszerszą gamę swoich produktów. Do takich firm należy np. GREENWORKS. U tego producenta zaopatrzysz się nie tylko w akumulatorowe elektronarzędzia ogrodowe, jak np. kosiarki, podkaszarki, piły, myjki, dmuchawy itp., ale także narzędzia do warsztatu, jak

Elektronarzędzia na akumulator – czy warto?
Elektronarzędzia na akumulator – czy warto?
Elektronarzędzia na akumulator – czy warto?
  • szlifierka kątowa 125 mm
Elektronarzędzia na akumulator – czy warto?
  • wiertarko-wkrętarka
5.webp
  • wiertarka udarowa
Elektronarzędzia na akumulator – czy warto?

Wszystkie zasilane są akumulatorem o mocy 24 V i wyróżniają się niezawodnym silnikiem bezszczotkowym, który wytrzymuje 40% dłużej niż jego szczotkowy odpowiednik. Ostatnio w ofercie GREENWORKS pojawił się również pionowy, akumulatorowy odkurzacz 24 V. Zdobyte doświadczenie, nieustanny rozwój technologii akumulatorowej i podzespoły najwyższej jakości umożliwiły firmie GREENWORKS stworzenie naprawdę konkurencyjnego i wyjątkowego produktu na rynku.

Jeden akumulator i tak wiele możliwości! Możesz wykorzystać go do wielu narzędzi – zarówno tych do warsztatu, jak i ogrodu –  i pracować tam, gdzie chcesz, z największą efektywnością, bez ograniczającego kabla!

Po drugie: wybieraj mocne narzędzia z dobrym silnikiem 

To podstawa, by elektronarzędzia akumulatorowe działały efektywnie. Zwracajmy uwagę na silnik. Firma GREENWORKS jako pierwsza na świecie opracowała urządzenia wykorzystujące połączenie wysokich napięć i duże pojemności baterii litowo-jonowych. Firma GREENWORKS w swoich urządzeniach wykorzystuje innowacyjne silniki bezszczotkowe. Bez szczotek narzędzie wytrzyma o 40% dłużej niż jego szczotkowany odpowiednik. Ponadto, ze względu na brak tarcia szczotki, moc narzędzia jest zwiększona, a wibracje zmniejszone, dzięki czemu praca z nim jest wygodniejsza.

Marka Greenworks dotarła do Polski zza oceanu. W Stanach Zjednoczonych zajmuje czołową pozycję w sprzedaży narzędzi akumulatorowych, oferując najnowocześniejsze rozwiązania dostępne na rynku, a teraz szturmem zdobywa europejski rynek.

Po trzecie: wybieraj renomowane marki z gwarancją i serwisem

Jeśli chcesz konsekwentnie kupować elektronarzędzia od jednego producenta, pamiętaj, by wybrać firmę, która oferuje gwarancję i usługi serwisowe. W czasach gdy jesteśmy zalewani tanimi rozwiązaniami to obsługa sprzętu na gwarancji czy po niej ma bardzo duże znaczenie, np. marka Greenworks oferuje serwis gwarancyjny nawet do trzech lat oraz także serwis pogwarancyjny. Autoryzowany serwis LŁ  (jedynego dystrybutora marki Greenworks w Polsce) korzysta wyłącznie z oryginalnych części przysyłanych przez producenta i nie stosuje zamienników. To również bardzo istotny aspekt, na który powinniśmy zwrócić uwagę.

Artykuł został dodany przez firmę

LŁ Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Reprezentujemy w Polsce marki o światowej renomie z branż elektronarzędziowej, narzędziowej, elektrotechnicznej i oświetleniowej. Wprowadzamy produkty wysokiej klasy i innowacyjne.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.