Artykuł Dodaj artykuł

Targi BHP – najważniejsze spotkanie branży BHP w południowej Polsce

Już jutro na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich odbędzie się zorganizowana przez Centrum Targowe FairExpo 15. Jubileuszowa edycja Targów Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BHP.

Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BHP

Już jutro na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich odbędzie się zorganizowana przez Centrum Targowe FairExpo 15. Jubileuszowa edycja Targów Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BHP. Targi BHP 2011 to niepowtarzalna okazja, by na Śląsku przedstawić produkty oraz metody stosowane w dziedzinie bhp i ppoż, omówić aktualne problemy branży oraz stworzyć swoistą platformę wymiany doświadczeń i umożliwić integrację środowiska poprzez spotkanie w jednym miejscu i czasie.

Targi Bezpieczeństwa, Higieny Pracy i Ochrony Przeciwpożarowej BHPHonorowy patronat nad 15. edycją targów BHP objął Główny Inspektor Pracy, Polskie Zrzeszenie Producentów i Dystrybutorów Środków Ochrony Indywidualnej oraz Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP.

Firmy uczestniczące w targach zaprezentują zaprezentują przekrojową i wszechstronną ofertę związaną z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami z zakresu ochrony indywidualnej i zbiorowej pracowników, monitoringu środowiska pracy i oznakowania BHP i PPOŻ. Bardzo zróżnicowaną ofertę zaprezentują również firmy szkoleniowe i wydawnictwa branżowe.

W pierwszym dniu Targów odbędzie się Konferencja Szkoleniowa pt.„Bezpieczna praca na wysokości” zorganizowana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służb BHP, Organizację Techników Dostępu Linowego ODTL i Totem Safety. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło czasopismo „Promotor BHP”. W kolejnym dniu Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach przygotowała Konferencję naukowo-techniczną pt.„Czynniki szkodliwe w środowisku pracy – sprzęt i metody monitoringu”. Natomiast w trzecim dniu odbędzie się Konferencja panelowa „Kierunek, Bezpieczna praca, Stop wypadkom, Mniej zagrożeń, Na wszelki wypadek ” przygotowana przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach.

Ponadto w czasie targów Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. przeprowadzi pokazy związane z ratownictwem specjalistycznym, odbędą się również pokazy udzielania pierwszej pomocy. Można będzie również uzyskać porady z zakresu prawa pracy.

Targi adresowane są do szerokiej grupy zwiedzających – pracowników służb BHP i ochrony przeciwpożarowej, dystrybutorów i hurtowników środków ochrony osobistej, sprzętu pożarowego i ratowniczego.

Na tych targach trzeba być, serdecznie zapraszamy!

Akredytacja dziennikarzy w Biurze Prasowym (pawilon nr 3), w dniach 15-17.03.2011, w godzinach od 10:00 do 16:00. Bezpłatny przejazd przez bramę główną na tereny targowe za okazaniem legitymacji dziennikarskiej.

Termin:

15-17 marca 2011r

Godziny otwarcia:

15-16 marca 10:00 – 17:00
17 marca 10:00 – 16:00

Cena biletu:

30 zł bez rejestracji online
15 zł po rejestracji online

Bezpłatnie z zaproszeniem po rejestracji online.

Rejestracja online:

www.bhp.fairexpo.pl

Organizator:

Centrum Targowe FairExpo Sp. z o.o.
Międzynarodowe Targi Katowickie Sp. z o.o.
ul. Bytkowska 1B
40-955 Katowice
tel. +48 32 78 99 100
fax + 48 32 25 40 227
www.fairexpo.pl
www.mtk.katowice.pl

Artykuł został dodany przez firmę

Centrum Targowe FairExpo Sp. z o.o.

Podstawowym przedmiotem działalności Centrum Targowego FairExpo jest kompleksowa organizacja imprez targowych w Katowicach, sercu województwa śląskiego.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Podobne artykuły

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.