Artykuł Dodaj artykuł

Jubileuszowy LAS-EXPO już od 13 do 15 marca 2020

Najnowsze technologie dla przemysłu drzewnego, polskie premiery i wszystko o zasobach leśnych - już po raz 20 specjaliści i liderzy rynku drzewnego tłumnie pojawią się w Targach Kielce.

Jubileuszowy LAS-EXPO już od 13 do 15 marca 2020

Najnowsze technologie dla przemysłu drzewnego, polskie premiery i wszystko o zasobach leśnych - już po raz 20 specjaliści i liderzy rynku drzewnego tłumnie pojawią się w Targach Kielce.

Przed nami 20. Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO w Targach Kielce. To doskonała okazja do zapoznania się z nowoczesnymi technikami związanymi z przemysłem drzewnym. Wydarzenie co roku skupia kilkadziesiąt firm prezentujących najnowocześniejszy sprzęt. Podobnie jak w latach ubiegłych, targi objęte zostały patronatem honorowym Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych. Zeszłoroczna edycja zgromadziła 75 000 zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu maszyn, które ułatwiają codzienną pracę w  przedsiębiorstwach leśnych  - nowoczesnych traków, pił, rębaków i rozdrabniaczy, maszyn do transportu drewna. Wystawie tradycyjnie towarzyszyły będą pokazy sprzętu i premiery rynkowe.

- Od 20 lat targi LAS-EXPO stanowią doskonałą okazję do prezentacji najnowszych technologii i premier rynkowych. Podobnie będzie podczas tegorocznej edycji. Nowości zaprezentuje wiele topowych marek. – mówi Agnieszka Dąbrowska, manager targów LAS-EXPO.

Na gości wydarzenia czeka zatem m.in. premierowa odsłona oferty traków od firmy Wood-Mizer i pilarek nowej generacji od marki Husqvarna. W ofercie  będzie można znaleźć samochody do przeładunku drewna i maszyny szkółkarskie. Nie zabraknie środków ochrony lasu, systemów ochrony przeciwpożarowej oraz artykułów i technologii niezbędnych przy nowych zasadzeniach. Na stoiskach będzie można zapoznać się także z szeroką ofertą innowacyjnych systemów informatycznych. LAS-EXPO to również wiele spotkań merytorycznych. W programie targów znajdują się zarówno duże konferencje, jak i szkolenia czy prezentacje.

Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO już od 20 lat towarzyszą targom techniki rolniczej AGROTECH. Zapraszamy już od 13 do 15 marca. 

Artykuł został dodany przez firmę

Targi Kielce S.A.

Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, do którego należy jedna trzecia udziału w polskim rynku targowym.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.