Artykuł Dodaj artykuł

Drzwi Porta: indywidualnie i „na miarę”

Porta KMI Poland zaproponowała swoim klientom specjalne narzędzie, które umożliwia dostosowanie produkowanych przez firmę drzwi do indywidualnych wymagań.

Porta KMI Poland zaproponowała swoim klientom specjalne narzędzie, które umożliwia dostosowanie produkowanych przez firmę drzwi do indywidualnych wymagań. Program Porta Kontrakt jest adresowany przede wszystkim do projektantów, architektów czy inwestorów, ale mogą z niego korzystać także klienci indywidualni.

Program pozwala na dopasowanie drzwi dokładnie do potrzeb klientów. Zamówienie umożliwia między innymi wybór rozmiaru ościeżnicy, koloru drzwi czy sposobu frezowania. Wykonane zgodnie z kontraktem drzwi uwzględniają indywidualne wymagania klienta także pod względem funkcji użytkowej, parametrów czy wzornictwa. Dzięki szczegółowej analizie potrzeb oraz w odpowiedzi na indywidualne zapotrzebowanie klienta powstaje produkt przygotowany dokładnie „na miarę”.

Porta jako firma z 20-letnim doświadczeniem wprowadziła na polski rynek wiele nowatorskich rozwiązań zarówno w zakresie technologii produkcji, jak też wzornictwa. Chcielibyśmy jeszcze bliżej niż dotąd współpracować z architektami. - Naszym celem jest dostosowanie oferty drzwi do najbardziej wymagających oczekiwań rynku i projektanta, który coraz częściej poszukuje rozwiązań unikalnych i wyjątkowych. Wystarczy pomysł i kontakt z Portą, a zrealizowanie niemal każdego kreatywnego rozwiązania stanie się możliwe – mówi Artur Pęksyk z Porta KMI Poland.

Więcej informacji można znaleźć na: www.porta.com.pl.