Artykuł Dodaj artykuł

Targi branży budowlanej w Warszawie: Skala jakiej w Polsce jeszcze nie było

Miedzynarodowe Targi Budowlane zainaugurują wejście na polski rynek ITE Group. Na początek w dniach 10-12 września odbędą się targi tej branży. Interiors&Design, Windows&Doors oraz Warsaw Build 2013, to tematy pierwszych wystaw.

Miedzynarodowe Targi Budowlane zainaugurują wejście na polski rynek ITE Group. Na początek w dniach 10-12 września odbędą się targi tej branży. Interiors&Design, Windows&Doors oraz Warsaw Build 2013, to tematy pierwszych wystaw. Imprezy są organizowane pod kątem B2B. Projekt firmy ITE, to skala jakiej w Polsce jeszcze nie było – mówi szefowa Warszawskiego Centrum EXPO XXI – Żaneta Berus.

Pani prezes, w czasach, gdy każdy przez przypadki odmienia słowo kryzys, kierowane przez Panią Warszawskie Centrum EXPO XXI podpisało umowę o współpracy z ITE Group, firmą zaliczaną do ścisłej światowej czołówki firm organizujących imprezy targowe.

Żaneta Berus, prezes Warszawskiego Centrum EXPO XXI: - Dla mnie to potwierdzenie, że obrany przez Centrum model, w którym my zapewniamy nowoczesną przestrzeń wystawienniczą, a organizacją poszczególnych imprez targowych zajmuje się wyspecjalizowany w tym podmiot, był słuszny. Naszym podstawowym atutem, oczywiście obok praktycznie nieskończonych możliwości aranżacji przestrzeni targowej, jest zapewnienie obsługi klienta na europejskim poziomie, co potwierdzają organizatorzy ponad dwóch tysięcy imprez jakie odbyły się w naszym obiekcie przez ostatnie lata. Niebagatelne znaczenie ma też dogodne usytuowanie EXPO XXI w stolicy i to blisko centrum, zaledwie 10 minut od ścisłego centrum i 15 minut od lotniska Chopina. Ten poziom obsługi jak i lokalizację właśnie, doceniają szczególnie zagraniczni wystawcy i organizatorzy targów. Cieszę się, że do tego grona dołączyła ITE Group, a precyzyjniej jej polskie ramię, jakim jest firma Lentewenc.

Na jakiej podstawie ocenia Pani, że EXPO XXI to najchętniej wybierane przez zagraniczne firmy centrum wystawiennicze?

W naszym portfolio aż 25 proc. firm stanowią zagraniczni organizatorzy. Takim wynikiem nie może poszczycić się żadne inne centrum targowe w Polsce. Zagranicznych organizatorów jest u nas więcej niż we wszystkich pozostałych centrach razem wziętych. Współpracujemy m.in. z takimi znanymi i lubianymi organizatorami jak: easyFairs, Amsterdam RAI czy teraz ITE Group/Lentewenc.

Czego spodziewa się Pani po imprezach organizowanych przez ITE Group w Centrum EXPO XXI?


W ciągu kilkudziesięciu lat organizowane przez nich targi stały się synonimem rzetelności i profesjonalizmu. Z moich obserwacji wynika, że bez względu na to czy odbywały się w Europie czy Azji, niosły ze sobą również dużą dawkę edukacji rynku i powiew świeżości. A tego nasz krajowy rynek targów, który mimo upływu lat, wciąż pozostaje rynkiem młodym, nadal bardzo potrzebuje. ITE Group już zresztą mnie zaskoczyła. Chodzi o rozmach z jakim poprzez Lentewenc wchodzi do Polski. Nie mówimy bowiem o jednej czy dwóch imprezach targowych. Nasz nowy partner przygotowuje targi z kilku branż: budowlanej, medycznej, transportowej oraz bezpieczeństwa i ochrony. To trzeba ocenić jako śmiały projekt. Na skalę, której nie było w Polsce od lat.

Artykuł został dodany przez firmę

Lentewenc Sp. z o.o. (ITE Group Plc.)

Lentewenc Sp. z o.o. skupia swoje działania na organizacji międzynarodowych wystaw i konferencji w Polsce w różnych sektorach przemysłu. Organizowane przez nas targi są targami branżowymi (B2B) skupiającymi polskie i zagraniczne firmy związane z danym sektorem przemysłu. 

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.