Artykuły - Wiadomości


 
PPG wprowadził nowy lakier do mebli DREWNOCHRON - zdjęcie

PPG wprowadził nowy lakier do mebli DREWNOCHRON

08-12-2023

Nowość produktowa w ofercie DREWNOCHRON

Czytaj więcej

 
Pierwszy aktywny egzoszkielet od Festool - zdjęcie

Pierwszy aktywny egzoszkielet od Festool

06-12-2023

Sucha zabudowa, malowanie, czy montaż na ścianach i sufitach - wszystko to teraz staje się łatwiejsze dzięki innowacyjnemu ExoActive, pierwszemu aktywnemu egzoszkieletowi od Festool.

Czytaj więcej

 
Polacy chcą budownictwa, które jest przyjazne dla środowiska - zdjęcie

Polacy chcą budownictwa, które jest przyjazne dla środowiska

04-12-2023

Większość Polaków uważa, że współczesne budownictwo powinno wykorzystywać drewno certyfikowane. Potwierdza to aż 76% respondentów badania* zrealizowanego na zlecenie Forest Stewardship Council® – organizacji, która wyznacza standardy dla odpowiedzialnej gospodarki leśnej. Dla ponad połowy ankietowanych drewno to także przyszłość budownictwa, a branża powinna szukać sposobów na zastąpienie betonu i stali materiałami odnawialnymi. Badanie potwierdza stałą potrzebę wdrażania zmian w budownictwie z korzyścią dla ludzi, klimatu i planety.

Czytaj więcej

 
Czy warto postawić na podbitkę ze świerku? - zdjęcie

Czy warto postawić na podbitkę ze świerku?

01-12-2023

W dzisiejszych czasach, gdy wybór materiałów budowlanych staje się coraz bardziej zróżnicowany, istnieją elementy, których wszechstronność i uniwersalność budzi zdumienie. Jednym z nich jest z pewnością świerk - drzewo wiecznie zielone, które od wieków stanowi nie tylko nieodłączny element świątecznych dekoracji, lecz także ceniony surowiec budowlany. Drugim, równie wszechstronnym rozwiązaniem, jest podbitka - dobra zarówno na podsufitkę, jak i całą elewację. Co jeszcze wyróżnia podbitkę? Na to pytanie odpowiada Wojciech Sroka, ekspert JAF Polska.

Czytaj więcej

 
Rusza nowa kampania „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ”  - zdjęcie

Rusza nowa kampania „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ”

29-11-2023

Termomodernizacja domu to skuteczny sposób na ciepło, oszczędność energii i czyste powietrze. Jak dobrze przeprowadzić termomodernizację z dofinansowaniem, jakie rozwiązania wybrać i jak je zamontować? Dla każdego kto szuka informacji na ten temat, wiarygodnej wiedzy dostarczy nowa, ogólnopolska kampania „TERMOMODERNIZACJA plus DOBRY MONTAŻ”, organizowana przez Związek POiD.

Czytaj więcej

 
Cienki blat do kuchni. Bierzemy pod lupę dwa modne produkty - zdjęcie

Cienki blat do kuchni. Bierzemy pod lupę dwa modne produkty

27-11-2023

Blat w kuchni jest elementem strategicznym. Jest najintensywniej użytkowany każdego dnia, dlatego powinien charakteryzować się dużą trwałością i odpornością na różne czynniki, w tym zarysowania czy wysokie temperatury. Czy cienki blat (taki, który ma zalewie kilkanaście mm grubości) sprosta temu zadaniu? Podpowiadamy dwa naprawdę ciekawe rozwiązania.

Czytaj więcej

 
Cicha podłoga – czym kierować się przy wyborze mat podkładowych - zdjęcie

Cicha podłoga – czym kierować się przy wyborze mat podkładowych

24-11-2023

Komfort akustyczny użytkowania danej przestrzeni zależy m.in. od właściwie dobranej maty podkładowej pod panele. Oferta podłóg obejmuje zarówno twarde podłogi (podłogi laminowane i podłogi drewniane), jak i podłogi miękkie (podłogi winylowe, biopodłogi Purline), o różnych parametrach technicznych oraz sposobach montażu. Maty podłogowe wineo dedykowane są wszystkim rozwiązaniom podłogowym dostępnym na rynku. O tym, jak dobrać właściwy podkład pod panele, mówi Grzegorz Mazur, ekspert marki wineo.

Czytaj więcej

 
Zalety i wady baterii wannowych natynkowych - zdjęcie

Zalety i wady baterii wannowych natynkowych

23-11-2023

Baterie wannowe natynkowe stały się coraz bardziej popularnym wyborem w łazienkach, oferując unikalne cechy i stylowy design. Wśród różnych dostępnych opcji, baterie wannowe natynkowe, szczególnie w kolorze czarnym i renomowanej marki Grohe, zdobywają uznanie zarówno w kwestii estetyki, jak i funkcjonalności. Poniżej przedstawiamy zarówno zalety, jak i wady tego rodzaju armatury. Zachęcamy do zapoznania się z wpisem.

Czytaj więcej

 
Zostań Dealerem marki Greenworks! - zdjęcie

Zostań Dealerem marki Greenworks!

23-11-2023

Prowadzisz sprzedaż narzędzi i elektronarzędzi ogrodowych? Szukasz renomowanej marki, która oferuje niezawodne sprzęty wysokiej jakości? Myślisz o dodaniu do w swojej oferty kompletnego systemu akumulatorowego obejmującego 24 V, 40 V i 60 V z szerokim wyborem elektronarzędzi?

Czytaj więcej

 
Kongres o nowej sytuacji na rynku pelletu - zdjęcie

Kongres o nowej sytuacji na rynku pelletu

22-11-2023

Zbliżający się II KONGRES PELETU, organizowany 6 i 7 grudnia 2023 w Łodzi przez powermeetings.eu stworzy możliwość aktualizacji strategii dla firm działających w tej branży, która po zeszłorocznym braku dostępności i wystrzałem cenowym weszła w okres większej stabilizacji i… dużo niższych cen pelletu.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 2061

Najpopularniejsze tagi