Artykuły - Wiadomości


 
Renowacja parkietu Warszawa - zdjęcie

Renowacja parkietu Warszawa

30-05-2023

Renowacja parkietu to proces, który przywraca dawny blask i piękno drewnianym podłogom. Bez względu na stan parkietu, profesjonalne usługi renowacyjne są w stanie odnowić i odświeżyć każdą podłogę. Dzięki specjalistycznym narzędziom, renowacja parkietu przywraca jego estetykę, trwałość i funkcjonalność. Renowacja parkietu Warszawa.

Czytaj więcej

 
XIII Kongres Stolarki Polskiej zakończony – co działo się na Kongresie? - zdjęcie

XIII Kongres Stolarki Polskiej zakończony – co działo się na Kongresie?

30-05-2023

Trzy inspirujące bloki tematyczne, 300 uczestników i rozmowy o przyszłości branży. Za nami XIII Kongres Stolarki Polskiej, który odbył się w dniach 24-25 maja br. w Warszawie. Tegoroczna odsłona Kongresu obfitowała w dyskusje o termomodernizacji, recyklingu oraz nowoczesnym marketingu.

Czytaj więcej

 
Widoczne zalety niewidocznego montażu drewna na tarasie i elewacji - zdjęcie

Widoczne zalety niewidocznego montażu drewna na tarasie i elewacji

25-05-2023

Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego nawet najtrwalsze gatunki drewna można oszpecić i osłabić niewłaściwym mocowaniem. Z pomocą nadchodzą nowoczesne systemy montażu niewidocznego przeznaczone do tarasów oraz elewacji. Jednak ukryte elementy montażowe to nie jedyna z ich zalet. Umożliwiają samodzielny, a zarazem w pełni profesjonalny montaż, który pozwala drewnu oddychać i pracować przez wiele lat. O zaletach tego rodzaju montażu opowiadają eksperci firmy JAF Polska.

Czytaj więcej

 
Podaruj dziecku… huśtawkę! - zdjęcie

Podaruj dziecku… huśtawkę!

25-05-2023

Nie wiesz co podarować dziecku i szukasz pomysłu, żeby zachęcić je do przebywania dłużej na świeżym powietrzu? Jeśli masz choć niewielki ogród bądź kawałek tarasu strzałem w dziesiątkę może okazać się huśtawka lub przydomowy plac zabaw. Zaangażowanie bliskiej osoby dorosłej w jego przygotowanie będzie dla dziecka dodatkową wartością i tematem do wspomnień także po latach.

Czytaj więcej

 
Podpowiadamy, jak najszybciej i najefektywniej wyczyścić teren wokół domu. Porządki czas zacząć! - zdjęcie

Podpowiadamy, jak najszybciej i najefektywniej wyczyścić teren wokół domu. Porządki czas zacząć!

19-05-2023

Wiosna w pełni, czas więc na porządki! Tłuste plamy, chwasty i mech szpecą nawierzchnie, po których chodzimy, jeździmy czy na nich odpoczywamy. Sporo się tego nazbierało przez kilka ostatnich miesięcy. Na tarasie straszą tłuste plamy po rodzinnej imprezie z grillem w roli głównej. Podjazd jest ubrudzony brzydkimi kręgami po oleju, który wyciekł z samochodu. Na dodatek w spoinach na ścieżkach wyłożonych kostką betonowych na dobre zadomowiły się chwasty i mech. Poza najwyższa zrobić z tym porządek…

Czytaj więcej

 
XIII Kongres Stolarki Polskiej – przedstawiamy program wydarzenia - zdjęcie

XIII Kongres Stolarki Polskiej – przedstawiamy program wydarzenia

18-05-2023

Sztuczna inteligencja, nowe programy dopłat dla inwestorów, zapowiedzi zmian w prawie prosto z Komisji Europejskiej oraz trendy marketingowe – to najważniejsze tematy XIII Kongresu Stolarki Polskiej. Program wydarzenia tworzą trzy bloki tematyczne z udziałem najlepszych ekspertów. XIII Kongres Stolarki Polskiej już w dniach 24-25 maja.

Czytaj więcej

 
Schody drewniane zabiegowe nowoczesne - ciepło drewna w nowoczesnym stylu - zdjęcie

Schody drewniane zabiegowe nowoczesne - ciepło drewna w nowoczesnym stylu

17-05-2023

Schody drewniane zabiegowe to eleganckie rozwiązanie, które dodaje uroku każdemu wnętrzu. Dzięki swojej funkcjonalności, doskonale sprawdzą się w domach jednorodzinnych oraz mieszkaniach. Wykonane z naturalnego drewna, przyciągają uwagę swoim ciepłym kolorem i eleganckim wykończeniem. Nowoczesne wzornictwo schodów drewnianych zabiegowych pozwala na uzyskanie harmonii między tradycyjnym wyglądem a nowoczesnym stylem. Zobacz, jakie korzyści niosą ze sobą schody drewniane zabiegowe i jakie rozwiązania możesz zastosować w swoim domu.

Czytaj więcej

 
Co należy wziąć pod uwagę wybierając robot koszący, jakie parametry tego urządzenia są najbardziej istotne? - zdjęcie

Co należy wziąć pod uwagę wybierając robot koszący, jakie parametry tego urządzenia są najbardziej istotne?

16-05-2023

Roboty koszące to urządzenia, które wykonują za nas pracę. Po ich instalacji oraz zaprogramowaniu same w okresie wzrostu trawy wykonują pracę. Niemniej sama prostota obsługi na początku sezonu czy po zakupie jest zróżnicowana. Warto zastanowić się nad robotem, który posiada możliwość obsługi z poziomu aplikacji na urządzenia mobilne.

Czytaj więcej

 
Bezpieczna i komfortowa praca: jak dobrać buty i rękawice BHP dostosowane do Twoich potrzeb? - zdjęcie

Bezpieczna i komfortowa praca: jak dobrać buty i rękawice BHP dostosowane do Twoich potrzeb?

12-05-2023

Bezpieczna i komfortowa praca wymaga odpowiedniego doboru środków ochrony indywidualnej, których przykładem mogą być buty i rękawice BHP. Czym zatem kierować się przy ich zakupie? Odpowiadamy.

Czytaj więcej

 
Zrównoważony rozwój w produkcji drewnianych podłóg - zdjęcie

Zrównoważony rozwój w produkcji drewnianych podłóg

04-05-2023

Wraz z rosnącym zainteresowaniem zrównoważonym rozwojem, z roku na rok można zaobserwować większą popularność materiałów ekologicznych. Oczekuje się, że więcej osób będzie chciało wprowadzić do swojego domu rośliny i naturalne materiały, i tak też się dzieje. Podłoga z naturalnego drewna, to w stu procentach produkt przyjazny środowisku, który dzięki odpowiedniej pielęgnacji pozostaje trwały i praktycznie nie do zdarcia.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 1985

Najpopularniejsze tagi
 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.