google

  stolarstwo, drewno, meble

  Kategorie produktów

  Kursy walut 14.10.2019
  1 USD
  3.8958
  -0.0187
  1 EUR
  4.2969
  -0.0128
  1 CHF
  3.9104
  -0.0088
  1 GBP
  4.8998
  0.0069
  1 RUB
  0.0606
  -0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Karta produktu
  Rębak, stacjonarny, bębnowy, do forniru, łuszczu, kory drzewnej, wełny mineralnej, wałków połuszczarskich
  stolarstwo.org id63401 00.00 PLN 5 5

  Rębak, stacjonarny, bębnowy, do forniru, łuszczu, kory drzewnej, wełny mineralnej, wałków połuszczarskich

  RĘBAKI STACJONARNE Rębak Skorpion 500 REF   jest idealnym stacjonarnym rębakiem bębnowym przeznaczonym do zrębkowania różnego rodzaju odpadów poprodukcyjnych forni...
  Rębak, stacjonarny, bębnowy, do forniru, łuszczu, kory drzewnej, wełny mineralnej, wałków połuszczarskich
  Skontaktuj się z firmą:
  Kontaktując się z firmą powiedz,
  że zdobyłeś o niej informacje dzięki portalowi stolarstwo.org!

  Dziękujemy!

  Adres:

  Teknamotor Sp. z o.o.


  ul. Świętokorzyska 2a , 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
  woj.: świętokrzyskie, Polska
  Dane kontaktowe:
  Tel.: 41 / 26 36 823
  Mob.: 609 840 444
  Fax: 41 / 26 36 923
  E-mail: teknamotor@teknamotor.pl
  Karta firmy
  Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video

  RĘBAKI STACJONARNE

  Rębak Skorpion 500 REF jest idealnym stacjonarnym rębakiem bębnowym przeznaczonym do zrębkowania różnego rodzaju odpadów poprodukcyjnych forniru tj. łuszczu i wałków połuszczarskich, odpadów meblarskich o szerokości do 500 mm i 210 mm wysokości.

  Rębak Skorpion 500 REF Teknamotor

  System tnący urządzenia stanowi bęben z 2, 3 lub opcjonalnie 4 nożami tnącymi. Konstrukcja noży tnących ze stali narzędziowej to odporność na tępienie, długi czas eksploatacji. Ilości noży na bębnie oraz średnica otworów zastosowanego sita pozwala na uzyskanie zrębka o wymaganej wielkości. Materiał wsadowy transportowany jest do gardzieli rębaka za pomocą górnej rolki podającej i dolnego podajnika gąsiennicowego napędzanych motoreduktorami.

  Rębak standardowo wyposażony jest w główny silnik elektryczny wolnoobrotowy. Silnik ten w odróżnieniu od wysokoobrotowych charakteryzuje się stabilniejszą praca i większym momentem obrotowym. Przy tej samej mocy silnika osiąga większe przeniesienie energii oraz poprzez powiększenie średnicy koła pasowego na silniku głównym - zwiększa się  żywotności pasków klinowych. Napęd urządzenia stanowi silnik elektryczny o mocy 45 lub 55 kW.

  Rębak wyposażony jest w elektroniczny system kontroli pracy, który automatycznie zapobiega przeciążeniu układu tnącego, poprzez czasowe zatrzymanie układu podającego.

  Rębak Skorpion 500 REF może współpracować zarówno z taśmowymi, jak również wibracyjnymi systemami załadowczo-transportowymi. Odbiór urobku może odbywać się pneumatycznie, za pomocą wentylatora ssąco-tłoczącego lub transportera taśmowego. Podstawowy zestaw urządzeń stanowi rębak, szafa sterownicza oraz opcjonalnie transporter załadowczy i transporter odbiorczy lub wentylator ssąco-tłoczący.

  Uzyskany zrębek może zostać wykorzystany do bezpośredniego spalania w piecach lub jako surowiec do produkcji papieru, płyt meblowych oraz po wtórnym rozdrobnieniu przez młyn bijakowy do produkcji brykietu i peletu.

   

  Rębak Skorpion 500 REW (kora) jest stacjonarnym rębakiem bębnowym przeznaczonym do rozdrabniania kory drzewnej. Gardziel rębaka o szerokości 500 mm i 250 mm wysokości pozwala na podawanie materiału o zróżnicowanych wymiarach i kształtach.

  Rębak Skorpion 500 REW (kora) Teknamotor

  System sterowania rębaka stanowi szafa sterownicza, realizująca funkcje włączania, kontroli pracy, kontroli przeciążenia i wyłączania napędu. System tnący urządzenia stanowi bęben z 31 nożami bijakowymi (rębak ten może być również wyposażony w bęben z nożami tnącymi) . Regularność oraz wielkość uzyskiwanej frakcji determinowana jest ilością noży na bębnie.

  Materiał wsadowy transportowany jest do gardzieli rębaka za pomocą zabierakowego podajnika gąsiennicowego, lub zębatej rolki załadowczej napędzanych motoreduktorami. Napęd urządzenia stanowi silnik elektryczny o mocy 37 lub 45 kW Rębak wyposażony jest w elektroniczny system kontroli pracy, który automatycznie zapobiega przeciążeniu układu tnącego, poprzez czasowe zatrzymanie układu podającego.

  Rębak Skorpion 500 REW (kora) współpracuje z taśmowym systemem załadowczo-transportowymi, natomiast odbiór urobku odbywa się pneumatycznie, za pomocą wentylatora ssąco-tłoczącego lub transportera taśmowego. Podstawowy zestaw urządzeń stanowi rębak, szafa sterownicza oraz opcjonalnie transporter załadowczy, wentylator ssąco-tłoczący lub transporter odbiorczy.

  Uzyskany urobek może zostać wykorzystany jako surowiec do kompostowania lub materiał do celów dekoracyjnych terenów zielonych.

   

  Rębak Skorpion 500 REW (wełna) jest stacjonarnym rębakiem bębnowym przeznaczonym do rozdrabniania różnego rodzaju odpadów poprodukcyjnych wełny mineralnej o szerokości do 500 mm i 250 mm wysokości. System sterowania rębaka stanowi szafa sterownicza, realizująca funkcje włączania, kontroli pracy, kontroli przeciążenia i wyłączania napędu.

  Rębak Skorpion 500 REW (wełna) Teknamotor

  System tnący urządzenia stanowi bęben z 31 nożami bijakowymi. Regularność oraz wielkość uzyskiwanej frakcji determinowana jest ilością noży bijakowych na bębnie.

  Materiał wsadowy transportowany jest do gardzieli rębaka za pomocą zabierakowego podajnika gąsiennicowego lub rolki załadowczej, napędzanych motoreduktorami. Napęd urządzenia stanowi silnik elektryczny o mocy 37 lub 45 kW. Rębak wyposażony jest w elektroniczny system kontroli pracy, który automatycznie zapobiega przeciążeniu układu tnącego, poprzez czasowe zatrzymanie układu podającego.

  Rębak Skorpion 500 REW współpracuje z taśmowym systemem załadowczo-transportowymi, natomiast odbiór urobku odbywa się pneumatycznie, za pomocą wentylatora ssąco-tłoczącego. Podstawowy zestaw urządzeń stanowi rębak, szafa sterownicza oraz opcjonalnie transporter załadowczy i wentylator ssąco-tłoczący.

  Uzyskany urobek może zostać wykorzystany jako materiał uszczelniający i termoizolacyjny. 

  Inne produkty firmy

  • Rębak, stacjonarny, tarczowy, bębnowy, do zrębkowania, zrzyn, okrąglaków, odpadów, tartacznych, meblarskich, Skorpion
  • Rębak, mobilny, tarczowy, bębnowy, do rozdrabniania, gałęzi, pni, drzew, drewna, z podajnikiem, Skorpion
  • Rębak, tarczowy, bębnowy, stacjonarny, do produkcji, zrębka wędzarniczego
  • Młyn, bijakowy, do, rozdrabniania, zrębki, słomy, siana, papieru, makulatury, zbóż, zboża
  • Frezarka, karczownik, urządzenie, do karczowania, niewelowania, usuwania, pni, drzew
  • Frezarka, karczownik, ręczny, samojezdny, na przyczepce, do, holowania za pojazdem, niwelowania, usuwania, pni, Skorpion
  • Transporter, podajnik, taśmowy, wibracyjny, obrotowy, z detektorem, wykrywaczem, metali, odciągiem pneumatycznym
  • Stół, podawczy, wibracyjny, łańcuchowy, akcesoria, wyposażenie, do podajnika, wibracyjnego, taśmowego
  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video

  Inne produkty z tej kategorii

  • Rębak, stacjonarny, bębnowy, do forniru, łuszczu, kory drzewnej, wełny mineralnej, wałków połuszczarskich
  • Rębak, stacjonarny, tarczowy, bębnowy, do zrębkowania, zrzyn, okrąglaków, odpadów, tartacznych, meblarskich, Skorpion
  • Rębak, mobilny, tarczowy, bębnowy, do rozdrabniania, gałęzi, pni, drzew, drewna, z podajnikiem, Skorpion
  • Łuparka do drewna hydrauliczna - rębak Bernardo HS 13 Z - KARDAN
  • Rębak, tarczowy, bębnowy, stacjonarny, do produkcji, zrębka wędzarniczego
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.