google

  stolarstwo, drewno, meble

  Kursy walut 16.09.2019
  1 USD
  3.9116
  -0.0004
  1 EUR
  4.3262
  -0.0134
  1 CHF
  3.9500
  -0.0108
  1 GBP
  4.8609
  -0.0096
  1 RUB
  0.0610
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Targi DREMA przyjazne majsterkowiczom

  DREMA - MTP

  W branży drzewno-meblarskiej wciąż przybywa miłośników drewna. Dlatego z myślą o nich, wprowadziliśmy nowe bilety wstępu na teren ekspozycji dla majsterkowiczów.

  Każda osoba, która hobbystycznie zajmuje się pracą z drewnem i próbuje swoich sił jako amator stolarstwa, będzie mogła dokonać zakupu biletu wstępu dla majsterkowiczów. Bilet, w cenie 30 zł, upoważnia do wejścia na teren ekspozycji targów Drema, Furnica i Sofab 2019 codziennie w godzinach popołudniowych, czyli w dniach 10-13 września od godz. 12.00. Zapraszamy do zakupu online lub w kasie!

  Na targach Drema, Furnica i Sofab PROFESJONALIŚCI NIE PŁACĄ!

  Do rejestracji i odebrania bezpłatnego biletu uprawnione są osoby zawodowo/ profesjonalnie związane z branżą drzewną i meblarską (m.in. właściciele i pracownicy zakładów stolarskich, tartaków, zakładów produkujących meble i komponenty z drewna, zakłady produkujące domy drewniane, trumny, zabawki i instrumenty z drewna oraz pozostałe wyroby drewniane, jak również producenci okuć, tkanin i dekorów), na podstawie wizytówki lub pieczątki służbowej. Osoby z pasją stolarską i hobbystycznie zajmujące się obróbką drewna mają do dyspozycji bilet jednorazowy dla majsterkowiczów. Osoby spoza branży zapraszamy do zakupu biletów dla szerokiej publiczności bez rejestracji.

  MTP - DREMA

  Tegoroczna odsłona bloku targów Drema/ Furnica/ Sofab 2019 zakłada kompleksową prezentację innowacji, w tym nowości produktowych i rozwiązań technologicznych dla przemysłu drzewnego i meblarskiego (od surowców, materiałów i komponentów do prekursorskich maszyn i urządzeń do produkcji mebli). Ekspozycja podzielona będzie na dwie ścieżki technologiczne: DREWNO (szeroko pojęta obróbka drewna) i PŁYTA (produkcja i dalsze wykorzystanie płyt drewnopochodnych w przemyśle meblarskim).

  Blok targów DREMA/ FURNICA/ SOFAB 2019 to najbardziej wyczekiwane spotkanie meblarzy, stolarzy i drzewiarzy w Polsce i jednocześnie najlepsze miejsce do zapoznania się z najnowszymi trendami, zakontraktowania komponentów i materiałów oraz zakupu maszyn i narzędzi do prowadzonej produkcji mebli czy obróbki drewna.

  Targi DREMA/ FURNICA/ SOFAB, 10-13 września 2019, Poznań – zapraszamy!

  Źródło:
  Grupa MTP
  Artykuł został dodany przez firmę

  Grupa MTP

  Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.