google

  stolarstwo, drewno, meble

  Kursy walut 16.10.2019
  1 USD
  3.8934
  -0.0018
  1 EUR
  4.2970
  0.0021
  1 CHF
  3.9041
  0.0041
  1 GBP
  4.9610
  0.0328
  1 RUB
  0.0605
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Dobre miejsce na przyprawy

  Kto choć raz nie narzekał na wysypujące się lub tracące aromat zioła? Kto nie zdenerwował się podczas poszukiwań torebki z potrzebną w danej chwili mieszanką? Utrzymanie porządku w szafce z przyprawami to na ogół dość trudne, a jednak możliwe do realizacji, zadanie. Ogromnym ułatwieniem są odpowiednie akcesoria meblowe.

  Dobre miejsce na przyprawy

  Cargo Mini
  REJS

  O komforcie codziennej pracy w kuchni – przygotowywania posiłków i sprzątania po nich, decydują najczęściej drobiazgi. Choć oczywiście układ i wielość funkcji, jakie oferują główne urządzenia AGD są bardzo ważne, to właśnie drobne rzeczy, do których szybko się przyzwyczajamy sprawiają, że w danym wnętrzu dobrze się czujemy. Jedną z nich jest dostęp do narzędzi i produktów, które wykorzystujemy podczas gotowania. Dlaczego to takie ważne?

  Spróbujmy sobie przypomnieć jak wygląda przygotowanie obiadu. Na blacie rozłożone są potrzebne produkty i zupełnie już niepotrzebne opakowania, na kuchence bulgocze gorąca woda, a temperatura w piekarniku dawno jest na tym poziomie, co trzeba. Pozostało doprawić potrawę, posolić warzywa… Tylko ziół i przypraw, których najbardziej w danej chwili potrzebujemy nie możemy jakoś znaleźć. Minuty uciekają, a my irytujemy się coraz bardziej przekładając podpisane (lub nie) pudełka i słoiczki, rozsypując przy okazji zawartość naderwanych torebek… Czy ten scenariusz nie wydaje się znajomy?

  - Jak wynika z naszych obserwacji i rozmów z klientami, przyprawy to jedne z najtrudniejszych do ułożenia, wyeksponowania i utrzymania w porządku elementów w kuchni. Na trudności w znalezieniu ziół skarży się ogromna większość osób. Dlatego też, wszelkie systemy pozwalające na ich uporządkowanie cieszą się rosnącą popularnością. Zwłaszcza, że w istocie są naprawdę proste w montażu. – wyjaśnia Damian Rybak, doradca ds. produktu marki REJS.

  Na relingach

  Jakie akcesoria pomogą nam zaprowadzić ład wśród ziół? Jest ich sporo. Na uwagę zasługują przede wszystkim systemy relingowe REJS. Słoiczki z ziołami można umieścić na lekkich, wykonanych z drutu koszyczkach (jedno lub dwupoziomowych) podwieszanych pod szafkami górnymi. Można też skorzystać ze szklanych pojemników ze specjalnie wyprofilowaną nakrętką-haczykiem, które wiesza się bezpośrednio na relingu. Takie rozwiązanie umożliwia bezproblemowy dostęp do najpotrzebniejszych przypraw – nawet gdy mamy brudne ręce.

  Dobre miejsce na przyprawy

  System szuflad Comfort Box
  REJS

  I pod blatem

  Ci, którzy wolą przyprawy schować przed oczami gości, mogą się zdecydować na rozwiązania do szafek podblatowych. Do wyboru są dostępne w różnych szerokościach Cargo Mini i systemy szuflad Comfort Box i Slim Box. Ich pełny wysuw gwarantuje łatwy dostęp do pojemników ułożonych w zasięgu oczu i rąk. Zaś praktyczne systemy organizacji – w przypadku szuflad odpowiednio wyprofilowane wkłady, zaś w cargo – przesuwne relingi i ograniczniki, uniemożliwią przesuwanie się, mieszanie i przewracanie słoiczków. Dodatkowym ułatwieniem będzie zamontowanie elektrycznych systemów wspomagania otwierania i zamykania, dzięki którym wystarczy lekkie naciśnięcie frontu, by szuflada lub cargo bezszelestnie się wysunęło.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.