google

  stolarstwo, drewno, meble

  Kursy walut 20.09.2019
  1 USD
  3.9319
  0.0052
  1 EUR
  4.3438
  0.0013
  1 CHF
  3.9668
  0.0056
  1 GBP
  4.9277
  0.0215
  1 RUB
  0.0616
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Drewniane schody i podłogi - jak dbać, by nie ścierały się za szybko?

  Jak sprawić, by drewniane schody ciągle wyglądały, jak nowe? Pielęgnacja to podstawa!

  Piękne drewniane schody to prawdziwa ozdoba domu. Co zrobić, by mimo upływu czasu wciąż wyglądały, jak nowe? Podpowiadamy, jak czyścić, pielęgnować i dbać o schody, by zachwycały!

  Drewniane schody i podłogi - jak dbać, by nie ścierały się za szybko?
  Czyść

  Systematyczne sprzątanie to absolutna podstawa! By schody wyglądały naprawdę dobrze, konieczne jest ich regularne odkurzanie, oraz wycieranie. Należy to jednak robić delikatnie, tak by ich nie zarysować, ani nie zniszczyć.

  Warto sięgać po specjalne preparaty do drewna. Z powodzeniem poradzą one sobie z największymi zanieczyszczeniami, a także nie uszkodzą drewna, ani lakieru.

  Jeśli nie masz pod ręką specjalnego środka do renowacji schodów, możesz wspomóc się miękką ściereczką i niewielką ilością wody. To wystarczy, by pozbyć się zabrudzenia, a jednocześnie nie zniszczyć drewna ani jego powłoki ochronnej.

  Pielęgnuj

  Nie tylko czyszczenie drewnianych schodów jest istotne, ale także ich pielęgnacja. Warto pamiętać o konserwacji schodów, dzięki której możesz zabezpieczyć drewniane schody przed różnymi uszkodzeniami. Co więcej, prawidłowa impregnacja sprawi, że schody dłużej będą wyglądały świetnie. Jak to zrobić?

  Pierwszym etapem jest porządne wyczyszczenie schodów, przy użyciu minimalnej ilości wody. Później możesz zastosować impregnaty. Do wyboru masz oleje, lakiery oraz bejce. Każdy z tych środków zabezpiecza drewno, a także dodaje mu odpowiedniego kolorytu i blasku.

  Unikaj

  Chcesz, jak najdłużej cieszyć się pięknymi schodami? Takimi, które mimo upływu lat wciąż wyglądają, jak nowe? Jeśli tak, to systematycznie o nie dbaj! Pamiętaj, by schody drewniane czyścić odpowiednimi środkami, a także, by wcześniej je zaimpregnować, czyli nałożyć na nie warstwę ochroną, która będzie je chronić przed zniszczeniem.

  Odpowiednie sprzątanie schodów to także ogromna część sukcesu. Często nawet środki czystości, które wykorzystujesz nie są tak istotne, jak czyszczenie z minimalną ilością wody. Im mniej wody, tym lepiej, bo drewno naprawdę nie lubi wilgoci. Nie przepada także za bardzo mocnymi preparatami, które wnikają w jego strukturę i niszczą ich powłokę ochronną.
  Skorzystaj z doświadczonej pomocy

  Myślisz, że łatwo się mówi o systematyczności i odpowiedniej pielęgnacji schodów, jednak życie szybko weryfikuje ambitne plany regularnego sprzątania? Bo przecież w codziennej gonitwie bardzo łatwo odwlekać sprzątanie w nieskończoność i szybko zamieniać regularne porządki na sporadyczne zrywy raz na kilka miesięcy, prawda?

  W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem będzie zatrudnienie pomocy domowej. Taka osoba pomoże Ci w sprzątaniu, dzięki czemu zyskasz więcej czasu na inne rzeczy w ciągu dnia. To Ty decydujesz, czy będzie to odpoczynek, praca, czy rozwój osobisty.

  Gdzie znaleźć pomoc domową?

  Dziś znalezienie pomocy domowej jest naprawdę proste! Wystarczy skorzystać ze specjalnych portali, na których znajdziesz profile kandydatek, wraz z informacjami, w jakim mieście pracują, jakie jest ich doświadczenie, jaka jest ich stawka godzinowa, czy zakres obowiązków. To niezbędna wiedza, która ułatwi Ci wybranie tej konkretnej osoby, z którą możesz współpracować przy dbaniu o porządek w domu.

  Jeśli interesuje Cię sprzątanie w Szczecinie, to wystarczy, że na stronie zaznaczysz odpowiednią opcję. Wtedy wyświetlą Ci się pomoce domowe tylko z tej okolicy. To świetny sposób na szybkie znalezienie osoby, która profesjonalnie zadba o czystość w Twoim domu.

  W tej sytuacji możesz zjeść ciastko, jak i mieć ciastko! Zatrudnienie pomocy domowej sprawi, że zyskasz czas, na to, co dla Ciebie najważniejsze, a przy okazji dalej będziesz mieć czysty dom, którym zajmie się osoba, która naprawdę się na tym zna. Sprawdź, czy to rozwiązanie dla Ciebie!

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.