google

  stolarstwo, drewno, meble

  Kursy walut 20.09.2019
  1 USD
  3.9319
  0.0052
  1 EUR
  4.3438
  0.0013
  1 CHF
  3.9668
  0.0056
  1 GBP
  4.9277
  0.0215
  1 RUB
  0.0616
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • DREMA 2019 - wyczekiwane spotkanie sektora przemysłu drzewno-meblarskiego

  Grupa MTP - DREMA 2019

  Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA to najbardziej wyczekiwane spotkanie sektora przemysłu drzewno-meblarskiego w Polsce i jednocześnie największe w Europie Środowo-Wschodniej centrum zaopatrzenia dla producentów mebli. W dniach 10-13 września 2019 r. odbędzie się już 35- jubileuszowa edycja targów DREMA!

  Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA są obecnie w czołówce największych wystaw światowych dedykowanych branży obróbki drewna. Według danych VDMA-Auma 2018, targi DREMA znalazły się na piątym miejscu w rankingu znanych światowych ekspozycji, tuż obok niemieckich LIGNA, włoskich XYLEXPO, amerykańskich IWF Atlanta czy chińskich WMF Shanghai, stając się tym samym poważnym graczem w globalnej targowej elicie. Prestiż targów DREMA podkreśla również fakt, że znajdują się na liście 15 światowych wystaw dedykowanych przemysłowi obróbki drewna, oficjalnie popieranych przez Europejską Federacją Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS.

  Już w dniach 10-13 września 2019 w Poznaniu w ramach targów DREMA prezentowane będą technologie jutra i rozwiązania dedykowane obróbce drewna, przemysłowi meblarskiemu i tartacznemu oraz energii z drewna. Ich uzupełnieniem są maszyny do rozkroju i szycia tkanin, komponenty do produkcji mebli oraz akcesoria meblowe, jak również kleje i lakiery. Osobną przestrzeń stanowi Pawilon Promocji Drewna - wyjątkowa powierzchnia pokazująca potencjał drzemiący w surowcu drzewnym. Targi DREMA, poza czysto biznesowym charakterem, pełnią też liczne funkcje: edukacyjną, charytatywną, promocyjną – to wszystko sprawia, że oferta jest kompleksowa i przyciąga rzesze osób zawodowo i hobbystycznie związanych z obróbką drewna.

  Edycja DREMA 2018 była rekordowa - na 25 400 m2 powierzchni wystawienniczej swoją ofertę zaprezentowało 389 wystawców z 19 państw. Pawilony ekspozycyjne przez cztery dni odwiedziło łącznie 16 600 profesjonalnych zwiedzających z branży drzewnej i meblarskiej.

  Wypowiedź -  Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów DREMA

  - Poznańskie targi DREMA od lat dają okazję do prezentacji najnowocześniejszych dokonań polskich i zagranicznych producentów maszyn, narzędzi i urządzeń dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. Są również idealną przestrzenią dla przedstawienia współczesnych technologii i rozwiązań dedykowanych branży obróbki drewna. Wystawcy światowego formatu chętnie chwalą się nowościami i innowacyjnymi osiągnięciami z sektora drzewnego i meblarskiego. Cieszę się, że Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA są już jednym tchem wymieniane razem z najważniejszymi wystawami branży drzewnej i meblarskiej na świecie. Uczestnictwo w nich daje znakomitą możliwość – z jednej strony - do zaprezentowania nowych produktów i udoskonalonych rozwiązań, z drugiej strony – do zapoznania się z szeroką ofertą  firm z branży i aktualnymi trendami.

  Tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA towarzyszyć będą Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA oraz Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB – te trzy eventy odbędą się w terminie 10-13 września 2019 w Poznaniu. Połączenie załogi i wspólna promocja wydarzeń pozwolą na organizację ekspozycji targowej na miarę oczekiwań rynku oraz kompleksowe zaprezentowanie rozwiązań technologicznych dla przemysłu drzewnego i meblarskiego (od surowców, materiałów i komponentów do zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do produkcji mebli).

  Tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA towarzyszyć będą Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA oraz Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB – te trzy eventy odbędą się w terminie 10-13 września 2019 w Poznaniu. Połączenie załogi i wspólna promocja wydarzeń pozwolą na organizację ekspozycji targowej na miarę oczekiwań rynku oraz kompleksowe zaprezentowanie rozwiązań technologicznych dla przemysłu drzewnego i meblarskiego (od surowców, materiałów i komponentów do zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do produkcji mebli).

  Zakres tematyczny DREMA:

  • Maszyny i urządzenia techniczne do obróbki wstępnej (produkcja półfabrykatów)
  • Maszyny i urządzenia techniczne do obróbki wtórnej (laminowanie, obróbka wiórowa, klejenie drewna litego)
  • Maszyny i urządzenia techniczne do wykańczania powierzchni
  • Maszyny i urządzenia techniczne do montażu i pakowania
  • Technologia transportu bliskiego, przeładunku, magazynowania i wydawania materiałów z magazynu
  • Robotyka
  • Maszyny i urządzenia do procesów specjalnych
  • Maszyny i urządzenia dla specjalnych grup produktów
  • Sprzęt, maszyny i urządzenia pomocnicze; pozostałe
  • Przenośne maszyny do obróbki drewna i tworzyw sztucznych
  • Narzędzia i wyposażenie pomocnicze
  • Maszyny, sprzęt i narzędzia do konserwacji i produkcji narzędzi
  • Produkty stanowiące wyposażenie maszyn
  • Wykorzystanie drewna pozostałego (trociny, wióry, drewno opałowe, kora), wytwarzanie energii elektrycznej i cieplnej z wykorzystaniem paliwa drzewnego
  • Oszczędzanie energii, ochrona środowiska, bezpieczeństwo pracy, ochrona przeciwpożarowa i systemy klimatyzacyjne
  • Urządzenia elektroniczne do pozyskiwania i przetwarzania danych; systemy pomiarowe, testujące i sterujące
  • Dostawcy kompletnych instalacji przemysłowych, firmy finansujące i leasingowe
  • Niezależne oprogramowanie komputerowe (CAD, ERP, planowanie i kontrola produkcji, itd.)
  • Kleje dla przemysłu drzewnego
  • Chemikalia
  • Niezależne usługi dla przemysłu drzewnego
  • Instytuty badawcze i testujące, instytucje edukacyjne dla przemysłu drzewnego (uniwersytety, politechniki, itd.), wydawcy literatury dla przemysłu drzewnego


  ZAPRASZAMY! TARGI DREMA, FURNICA I SOFAB,
  10-13 WRZEŚNIA 2019,
  MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE.

  Źródło:
  Grupa MTP
  Artykuł został dodany przez firmę

  Grupa MTP

  Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.