google

  stolarstwo, drewno, meble

  Kursy walut 20.05.2019
  1 USD
  3.8543
  -0.0002
  1 EUR
  4.2995
  -0.0077
  1 CHF
  3.8189
  -0.0007
  1 GBP
  4.9117
  -0.0156
  1 RUB
  0.0597
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Targi Obróbki Drewana LUBDREW ruszają 22 marca!

  Targi Obróbki Drewna LUBDDREW

  Targi Obróbki Drewna LUBDDREW odbędą się w dniach 22-24 marca 2019 roku w Targach Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11. LUBDREW to wydarzenie dedykowane branży drzewno - meblarskiej. Szeroki zakres tematyczny targów pozwala na zapoznanie się z najnowszymi produktami dostępnymi na rynku, takimi jak: maszyny i urządzenia dla przemysłu tartacznego i meblarskiego, maszyny i urządzenia do obróbki drewna, narzędzia ręczne i elektronarzędzia oraz materiały, chemikalia, komponenty i akcesoria dla meblarstwa.

  Zaproszenie do udziału w Targach kierujemy do profesjonalistów z branży drzewnej i meblarskiej. Targi to okazja do wymiany informacji i doświadczeń, nawiązania kontaktów B2B oraz szansa na sprawdzenie najnowszych maszyn podczas ich pracy.

  Targom towarzyszą następujące wydarzenia:

  • Firma InfoTEC poprowadzi spotkanie, w którym dowiemy się: jak kształtuje się przyszłość branży meblarskiej, jak przyspieszyć realizację zamówień, jak poprawić ergonomię kuchni oraz jak kreatywnie wykorzystać płyty meblowe.
  • Instytut Upraw Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach Państwowy Instytut Badawczy przeprowadzi konferencję na temat projektu BioReg traktującego o wykorzystywaniu odpadów drzewnych.
  • „Wiertarka jakiej jeszcze nie było” Spotkanie z Krzysztofem Brzezińskim, autorem wiertarki ATUT
  • Gość Specjalny Lubelskiego Kongresu Designu i Architektury Piotr Polk – aktor opowie o pasji tworzenia mebli i o kolekcji „Meble z kolekcji New Classic Design by Piotr Polk”.
  • Partner kornikowo.pl przeprowadzi pokazy obróbki drewna, ostrzenia dłut i noży strugów, zaprezentuje metody łączenia elementów z litego drewna oraz osadzania różnego typu zawiasów meblowych.
  • „Jak motywować samego siebie, by odnosić sukcesy w dobrych, jak i w złych czasach?” oraz „Trendy w wyposażeniu wnętrz (wiodące tematy, motywy, kolorystyka) na sezon wiosna – lato 2019 wg nowojorskiej agencji trendsetterskiej Fashion Snoops” – szkolenia prowadzi Jerzy Osika

  Targi Obróbki Drewna LUBDREW odbywają się wspólnie z Targami Budownictwa LUBDOM.

  Wstęp na Targi jest bezpłatny dla zwiedzających branżowych po rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub na miejscu w Biurze Targów. Listę Wystawców, harmonogram targów oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronie www.lubdrew.pl.

  Źródło:
  Targi Lublin S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Targi Lublin S.A.

  Targi Lublin S.A. to jedyne centrum wystawienniczo - konferencyjne we Wschodniej Polsce o tak dużym potencjale w zakresie zaplecza i specjalistycznego zespołu branży targowej.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.