google

  stolarstwo, drewno, meble

  Kursy walut 20.05.2019
  1 USD
  3.8543
  -0.0002
  1 EUR
  4.2995
  -0.0077
  1 CHF
  3.8189
  -0.0007
  1 GBP
  4.9117
  -0.0156
  1 RUB
  0.0597
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Kompleksowa naprawa w Serwisie Festool

  Logo Festool

  Sprawnie działające i niezawodne narzędzia to konieczność nie tylko w trakcie trwania intensywnych prac budowlanych. Oprócz tego profesjonalni rzemieślnicy oczekują szybkiego, praktycznego i bogatego serwisu – zawsze kiedy go potrzebują. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom Festool oferuje szeroki wachlarz usług, który pozwala na optymalne zabezpieczenie klienta po zakupie narzędzia.

  Kompleksowa naprawa w Serwisie Festool
  Kompleksowa naprawa w Serwisie Festool
  Oferta usług serwisu Festool daje klientom pewność, że zawsze mogą liczyć na naszą pomoc – w każdej sytuacji, niezależnie od tego, czy chodzi o pracę na placu budowy, czy też w warsztacie. „Nasz serwis obejmuje obecnie cztery pakiety usług“, wyjaśnia Jens Graner, kierownik działu usług w firmie Festool. „W jego skład wchodzą: ‚gwarancja all-inclusive‘*, osobisty obszar online ‚MyFestool‘, infolinia ‚Halo Festool!‘, poprzez którą klienci mogą zwracać się ze wszystkimi pytaniami i wątpliwościami osobiście do przedstawicieli firmy Festool, a także ‚kompleksowa naprawa‘. Niezawodność jest przy tym dla nas priorytetem.“

  Serwis bez kompromisów

  Nawet w przypadku ostrożnej obsługi elektronarzędzi może zdarzyć się tak, że konieczna będzie ich naprawa. „Naszym klientom zalecamy, aby naprawę i konserwację swoich elektronarzędzi zlecali bezpośrednio nam. Dysponujemy bowiem największą wiedzą w zakresie naszych narzędzi, a naprawa przeprowadzana jest przez kompetentnych i doświadczonych serwisantów. Ponadto w naszym specjalistycznym warsztacie dysponujemy wszelkimi urządzeniami niezbędnymi do sprawdzenia, montażu oraz regulacji narzędzi. Oprócz tego korzystamy wyłącznie z oryginalnych części zamiennych, które są oczywiście dostępne od ręki.“, wyjaśnia Jens Graner. Serwis Festool obejmuje nie tylko właściwą naprawę, lecz także kompleksowy przegląd narzędzi. „Podczas ‚kompleksowej naprawy‘ nie ograniczamy się jedynie do naprawy urządzenia“, podkreśla Jens Graner. „Kiedy narzędzie już do nas trafia, poddane zostaje obszernej i gruntownej analizie oraz kontroli. Nasi serwisanci zajmują się nie tylko doprowadzaniem produktów do stanu idealnego, lecz przeprowadzają także elektroniczną kontrolę bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi przepisami, a następnie potwierdzają jej wynik odpowiednim certyfikatem.“ Po przeprowadzeniu naprawy na wykonany zakres prac klient otrzymuje 12 miesięczną gwarancję. Zlecenia napraw uszkodzonych narzędzi można składać przez całą dobę w łatwy i szybki sposób za pośrednictwem osobistego konta internetowego ‚MyFestool‘. Usługa obejmuje bezpłatny transport, natomiast realizacja naprawy w warsztacie Festool następuje zwykle w ciągu 48 godzin. Podczas trwania czynności serwisowych klient otrzymuje regularne informacje na temat statusu naprawy w formie wiadomości e-mail lub SMS.

  Gwarancja: Brak kosztów przez pierwsze trzy lata

  Kompleksowa naprawa w Serwisie Festool
  Kompleksowa naprawa w Serwisie Festool
  Jeszcze ciekawszą usługą firmy Festool jest wyjątkowa oferta serwisowa‚ bezpłatna kompleksowa naprawa‘**. W ciągu pierwszych trzech lat klient ma prawo do korzystania z pełnej gwarancji, która chroni go przed ponoszeniem kosztów napraw. Ten wyjątkowy serwis gwarancyjny jest aktywny w Festool od samego początku, od momentu nabycia narzędzia i dotyczy każdego nowo zakupionego narzędzia. Jedyny warunek: w celu uzyskania ‚gwarancji all-inclusive‘* narzędzie należy zarejestrować w ciągu 30 dni od momentu zakupu. „W trakcie trwania okresu gwarancji (przez pierwsze 3 lata) naprawa narzędzi w serwisie Festool jest całkowicie bezpłatna“, wyjaśnia Jens Graner. „Zasada ta dotyczy również wszystkich części zamiennych, a także akumulatorów oraz ładowarek.“

  Rejestrując swoje urządzenie w ‚Gwarancji all-inclusive‘* użytkownicy otrzymują także prawo do korzystania z dodatkowych przywilejów: ‚wymiana w przypadku kradzieży‘ zapewnia możliwość otrzymania nowego produktu w razie kradzieży w ciągu trzech pierwszych lat. Po wpłaceniu wkładu własnego w wysokości 400 zł brutto klient otrzymuje w zamian nowe urządzenie. „Usługa‚ oryginalne części zamienne gwarantowane‘ to dla klienta gwarancja, iż nawet w przypadku zakończenia produkcji urządzenia wszystkie części zamienne będą dostępne w firmie Festool jeszcze przez co najmniej 10 lat", podkreśla Jens Graner. „Jeśli dotrzymanie tej obietnicy okaże się niemożliwe, klient otrzyma w zamian bezpłatnie nowe urządzenie.“ Oprócz tego w ramach ‚Gwarancji all-inclusive‘* klienci mają prawo do ‚zwrotu pieniędzy‘, jeśli nie będą zadowoleni z urządzenia podczas codziennej pracy i zwrócą je do dystrybutora w ciągu 15 dni od daty zakupu. „Dzięki rejestracji produktu do ‚Gwarancji all-inclusive‘ Twoje nowe urządzenie objęte jest więc kompleksową ochroną przez pierwsze trzy lata od daty zakupu“, zapewnia Jens Graner.

   


  * Gwarancja all-inclusive dotyczy wszystkich narzędzi Festool zakupionych od dnia 06.03.2013 i zarejestrowanych w ciągu 30 dni od daty zakupu. Obowiązują warunki serwisu Festool, dostępne na stronie www.festool.pl/serwis

  ** „Bezpłatna kompleksowa naprawa” nie zapewnia gwarancji ochrony przed kosztami w przypadku uszkodzenia materiałów eksploatacyjnych oraz wyposażenia, nieprawidłowego użytkowania, uszkodzenia w następstwie użycia nieoryginalnych części wyposażenia lub części zamiennych, samodzielnego demontażu urządzeń oraz stałej pracy, powodującej intensywne zużycie.

  Źródło:
  Festool Polska sp. z o. o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Festool Polska sp. z o. o.

  Festool to specjalista w dziedzinie budownictwa drewnianego, prac stolarskich, malarskich i renowacyjnych oraz przygotowaniu perfekcyjnych powierzchni.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.