google

  stolarstwo, drewno, meble

  Kursy walut 20.05.2019
  1 USD
  3.8543
  -0.0002
  1 EUR
  4.2995
  -0.0077
  1 CHF
  3.8189
  -0.0007
  1 GBP
  4.9117
  -0.0156
  1 RUB
  0.0597
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Drzwi drewniane, schody, ościeżnice - Kornik

  Drewno to naturalny, piękny i bardzo trwały materiał, który jest coraz bardziej doceniany w wystroju wnętrz. Schody dębowe, jak również drewniane drzwi wewnętrzne mają bardzo wielu zwolenników. Produkcją drewnianych elementów wyposażenia wnętrz zajmuje się firma Kornik z Tarnowa Podgórnego i właśnie na jej ofercie skupimy się w dzisiejszym artykule.

  Drzwi drewniane, schody, ościeżnice - Kornik
  Produkcja wewnętrznej stolarki otworowej i innych elementów

  Wspomniana powyżej firma Kornik powstała ponad ćwierć wieku temu, a swoją siedzibę ma w Tarnowie Podgórnym. Firmę tworzą stolarze oraz inni fachowcy, którzy mogą pochwalić się doświadczeniem oraz fachową wiedzą. Kornik do produkcji wykorzystuje tylko naturalne drewno, a nieustannie optymalizowany proces produkcji sprawia, że wszelkie prace wykonywane są sprawnie przy zachowaniu wysokich norm jakościowych. Przyjrzyjmy się nieco bliżej ofercie firmy.

  Oferta

  Drzwi drewniane – ważną częścią oferty firmy są drewniane drzwi wewnętrzne – dębowe, z sosny sęcznej i bezsęcznej. W zależności od potrzeb i preferencji zainteresowany może zakupić drzwi pełne, pokojowe lub łazienkowe. Drzwi mogą być skonstruowane z pełnego panela drewnianego lub być wyposażone w matowe, białe przeszklenia.

  Warto tutaj również wspomnieć o tym, że oferowane drzwi wyposażone są w wysokiej jakości okucia. Drzwi można zakupić w stanie surowym - w takiej sytuacji kupujący przed montażem musi je pomalować, zakupić można również modele pokryte olejem lub lakierem bezbarwnym. Dostępne są drzwi drewniane rozwierne prawe i lewe oraz drzwi przesuwne. Tego typu drzwi z pewnością będą ozdobą zarówno domu, jak również biura.

  Ościeżnice stałe i regulowane – jak drzwi to oczywiście ościeżnice. Kornik zajmuje się produkcją ościeżnic stałych oraz regulowanych. W ofercie dostępne są ościeżnice dębowe, z sosny sęcznej i bezsęcznej. Wśród ościeżnic stałych wyróżnić możemy ościeżnice z opaską płaską łączona na prosto, ościeżnice z opaską profilowaną łączoną pod kątem, oraz z opaską płaską łączoną pod kątem.

  Schody drewniane młynarskie - Drewniane schody młynarskie produkcji firmy Kornik są niezwykle estetyczne, a zarazem trwałe i funkcjonalne. To zaledwie część z zalet opisywanych schodów młynarskich – schody sprawdzą się w obiektach o różnej wysokości – dostępne są modele schodów z regulacją kąta nachylenia, w przypadku modeli bez takiej opcji można skrócić wangę o wielokrotność wysokości stopnia. Schody wyposażone są w balustradę z tralkami.

  Na koniec

  Oprócz drzwi drewnianych, ościeżnic, schodów drewnianych młynarskich, w ofercie firmy dostępne są również parapety oraz schody zabiegowe. Wszystkie artykuły wykonane są z naturalnego drewna, a ich jakość oraz precyzja wykonania spełniają najwyższe standardy. Szukasz materiałów wykończeniowych wysokiej jakości? Producent drzwi Kornik to miejsce w którym znajdziesz sporo gotowych elementów, jednej z najlepszych jakości na rynku.

  Każdy z artykułów firmy Kornik z pewnością będzie doskonale spełniać swą funkcję przez wiele, wiele lata.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.