google

  stolarstwo, drewno, meble

  Kursy walut 22.07.2019
  1 USD
  3.7869
  0.0014
  1 EUR
  4.2480
  -0.0112
  1 CHF
  3.8571
  0.0091
  1 GBP
  4.7205
  -0.0167
  1 RUB
  0.0601
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Mat i połysk – dwoje do pary. Nowość w ofercie Liberon – farby o unikalnym, metalicznym wykończeniu

  Jak biurko – to tylko dębowe. Szafa? Koniecznie z jasnej sosny. A gdyby tak zerwać z aranżacyjną klasyką i zupełnie odmienić oblicze swoich mebli? Nowy rok, nowy ty, nowa komoda?  Drewniane, wysłużone przedmioty rzucają dziś wyzwanie każdemu miłośnikowi DIY. Bez strachu podnieście pędzel i chwyćcie za farby metaliczne marki Liberon. Efekt… olśni was i zaskoczy!

  Farby metaliczne Liberon to ultranowoczesny sposób dekoracji powierzchni, dostępny w dwóch aspektach wykończenia. Wariant połyskujący przykuwa wzrok, rozświetlając dekorowane przedmioty jedwabistym blaskiem, zaś matowy pozwoli na uzyskanie pudrowej powierzchni, dodając meblom eleganckiego i stylowego charakteru.

  Doskonale zagrają zarówno w pojedynkę, jak i w duecie. 8 barw: Aluminium, Ciemne Srebro, Szarą Stal oraz Blade Złoto – w wersji MAT oraz Złoto, Miedź, Srebro i Cynę – w wariancie POŁYSK można dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc oryginalne połączenia kolorystyczne lub postawić na monokolor w  minimalistycznym wariancie total look.

  Rada Eksperta Liberon: Farbę należy nakładać na suchą, czystą, odtłuszczoną i odpyloną powierzchnię. Cienką warstwę produktu nakładamy równomiernie za pomocą pędzla do farb akrylowych lub wałka, pamiętając, aby ostatnie pociągnięcia wykonywać w jednym kierunku, wzdłuż słojów w przypadku drewna.

  Mat i połysk – dwoje do pary. Nowość w ofercie Liberon – farby o unikalnym, metalicznym wykończeniu
  Pozostawiamy do wyschnięcia na 6 godzin. Następnie nakładamy drugą warstwę farby (bez szlifowania!) i czekamy 12 godzin do wyschnięcia. W przypadku żywych kolorów zalecamy pomalowanie powierzchni po raz trzeci. Pełne właściwości i odporność powłoka uzyskuje po 20 dniach. Do tego czasu należy chronić powierzchnię przed uderzeniami, zaplamieniem i czyszczeniem.

  Mat czy połysk? Dziś nie trzeba wybierać! Z nową farbą metaliczną marki Liberon wprowadzimy do wnętrza nieco luksusu w bardzo kreatywnym i nowoczesnym wydaniu!

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.