google

  stolarstwo, drewno, meble

  Kursy walut 16.01.2019
  1 USD
  3.7619
  0.0077
  1 EUR
  4.2929
  0.0007
  1 CHF
  3.8066
  -0.0045
  1 GBP
  4.8439
  0.0139
  1 RUB
  0.0564
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Raj dla fanów DiY. Liberon z nową linią produktów, dedykowaną dekoracji i renowacji mebli

  Profesjonalne i amatorskie DiY święcą prawdziwe triumfy popularności. Coraz chętniej chwytamy za pędzel czy wałek, puszczamy wodze wyobraźni i ofiarowujemy przedmiotom z naszego otoczenia zupełnie nowe życie. Z myślą o tych, którzy do przestrzeni podchodzą w sposób kreatywny, Liberon przygotował niezwykłą linię produktów – nową kolekcję farb i efektów dekoracyjnych do mebli i powierzchni drewnianych!

  Linia „dekoracja” stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich pasjonatów odnawiania i ożywiania wnętrz.

  Marka, założona w 1912 roku we Francji, ściśle powiązana z rzemiosłem artystycznym, oferuje dziś wyjątkowe produkty do wykańczania i uszlachetniania powierzchni i przedmiotów. Podstawą kolekcji są dwa rodzaje farb kredowych:

  Farby kazeinowe wytworzone na bazie naturalnego białka oraz kredy, gwarantujące wysoką przyczepność do podłoża oraz wyjątkową wytrzymałość na ścieranie.

  Mogą z powodzeniem stanowić końcowe wykończenie powierzchni lub warstwę bazową do efektu przecierki.

  Farby kredowe mineralne, zawierające aż 45% naturalnej kredy. Spełnią swoje zadanie jako zewnętrzna warstwa „ścieralna” w efekcie przecierki.

  Raj dla fanów DiY. Liberon z nową linią produktów, dedykowaną dekoracji i renowacji mebli
  Tradycyjne efekty dekoracyjne uzupełniają niezwykle modne rodzaje wykończenia, możliwe do uzyskania dzięki kolejnym produktom marki Liberon: Patynie, doskonale imitującej stylowy upływ czasu; Farbom Metalicznym w dwóch aspektach wykończenia – mat i połysk, nadającym powierzchniom zupełnie wyjątkowy charakter; Barwom Czerni – farbom opalizującym, gwarantującym niepowtarzalne efekty gry koloru i światła w każdym wnętrzu oraz produktom Blask Koloru, imitującym ponadczasowy połysk lakieru na dekorowanej powierzchni.

  Wszystkie produkty dostępne będą w sieciach DiY.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.