google

  stolarstwo, drewno, meble

  Kursy walut 22.07.2019
  1 USD
  3.7869
  0.0014
  1 EUR
  4.2480
  -0.0112
  1 CHF
  3.8571
  0.0091
  1 GBP
  4.7205
  -0.0167
  1 RUB
  0.0601
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyobraźnia nie ma granic – LARECO z nową kolekcją podłóg premium

  Podłoga IMPERI od GRUPY LARECO

  Wnętrze to nie tylko meble, oświetlenie i dodatki, ale również podłoga która stanowi tło pomieszczenia. Wyobraźnia nie ma granic, a pełne spektrum kolorów i wykończeń powierzchni podłóg IMPERI od GRUPY LARECO nie tylko inspiruje, ale również prowokuje do artystycznych poszukiwań.

  Grupa LARECO wprowadziła do swojej oferty nową kolekcję IMPERI COLLECTION BY LARECO. Tworzą ją unikalne podłogi drewniane, lite oraz warstwowe o wyselekcjonowanej gamie kolorów oraz  szlachetnych wykończeń. W kolekcji znajdziemy także podłogi geometryczne oraz kasetony pałacowe. Projektantom zależało na stworzeniu kolekcji podłóg premium, wykonanych z najlepszego jakościowo drewna, które nie tylko stanowią naturalną ozdobę każdego wnętrza, ale same w sobie są prawdziwymi „dziełami sztuki”. Natchnieniem dla kolekcji stały się – „sztuki piękne” z całym swoim wachlarzem inspiracji.

  Wyobraźnia

  Nasza wyobraźnia nie ma granic, także wtedy kiedy aranżujemy nasze mieszkanie, czy też dom. To dzięki wyobraźni nie boimy się odważnych połączeń kolorystycznych. A takich w ofercie nowej marki IMPERI COLLECTION BY LARECO nie zabraknie, co więcej mamy nieograniczone możliwości wykończeń.

  Odkrywanie

  Autentyczność drewna wyraża się w jego unikalnym, trwałym i ponadczasowym charakterze. Sprawdzi się ono nie tylko we wnętrzach klasycznych, ale również nowoczesnych. Drewno obok naturalnego kamienia to najbardziej szlachetna forma wykończenia podłogi. Odpowiednio dobrane do wnętrza, podkreśli jego elegancję oraz wyjątkowy styl. Różnorodność barw, wzorów, tekstur pobudza zmysły i daje impuls do podążania w kierunku oryginalnych i nietuzinkowych rozwiązań. W nowej kolekcji znajdziemy zarówno klasyczne, ponadczasowe wzory, jak i geometryczne, w tym ostatnio bardzo modne heksagony.

  Kreowanie

  Co wpływa na charakter wnętrza? Nie tylko meble, oświetlenie czy dodatki, ale też odpowiednio dobrana podłoga. Wybór jej koloru ma ogromne znaczenie, bo to właśnie kolory tworzą klimat pomieszczenia oraz wydobywają jego atuty. Człowiek kształtuje i definiuje przestrzeń na swój indywidualny sposób. Podłogi z kolekcji IMPERI COLLECTION BY LARECO mają unikatowy charakter, co sprawia, że stają się natchnieniem do kreowania otoczenia zgodnie z własnymi upodobaniami.

  Kolekcja oferuje unikalne podłogi drewniane, lite oraz warstwowe o wyselekcjonowanej gamie barwnej i szlachetnych wykończeniach. Znajdziemy w niej również podłogi kasetonowe oraz geometryczne. Po raz pierwszy można było zobaczyć ją na Warsaw Home 2018. Bestsellerem na targach okazał się nowatorski wzór jodły francuskiej TRICK – Design by AZ. Podłoga TRICK idealnie wpisuje się nurt modern Art Deco, inspirowana latami XX-tymi ubiegłego wieku, zaskakuje ekstrawaganckim układem drewna oraz niezwykle szlachetnym wykończeniem powierzchni. To kwintesencja geometrycznych form i unikatowego charakteru materiału jakim jest drewno.

  Podczas pracy nad kolekcją IMPERI COLLECTION BY LARECO projektanci marki obserwowali nie tylko wiodące trendy, ale też zmieniające się potrzeby Klientów. IMPERI COLLECTION BY LARECO to podłogi premium dla najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą obcować z czymś wyjątkowym i autentycznym.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.