google

  stolarstwo, drewno, meble

  Kursy walut 22.07.2019
  1 USD
  3.7869
  0.0014
  1 EUR
  4.2480
  -0.0112
  1 CHF
  3.8571
  0.0091
  1 GBP
  4.7205
  -0.0167
  1 RUB
  0.0601
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Podłoga marzeń powstaje na Podlasiu

  Podłoga marzeń powstaje na Podlasiu

  Co nas inspiruje w naszym życiu codziennym? Przede wszystkim otoczenie. Duży wpływ na nasze zmysły ma natura. Lubimy spacery po lesie, weekendy nad jeziorem – to nas relaksuje, odpręża, ale też dodaje energii. Natura to hasło – klucz w przypadku pewnej firmy, zlokalizowanej w jednym z najpiękniejszych regionów – na Podlasiu. GRUPA LARECO w zgodzie z naturą produkuje podłogi i robi to od pokoleń, nieprzerwanie już od ponad 60 lat.

  Historia LARECO sięga lat pięćdziesiątych XX wieku. Już w 1950 roku założyciel – Aleksander Fionik rozpoczął swoją przygodę z drewnem. I tak, od trzech pokoleń rozwijana jest produkcja, technologia a co za tym idzie oferta podłóg drewnianych, zarówno litych jak i warstwowych. Dzisiaj dzięki stałemu rozwojowi i modernizacji parku maszynowego GRUPA LARECO jest jednym z najwszechstronniejszych producentów podłóg w Europie. Od lat konsekwentnie buduje swoją ofertę w oparciu o najnowsze trendy, ale przede wszystkim wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów. 

  LARECO w najnowszej kolekcji NATURE&DESIGN prezentuje podłogi dębowe, których kolorystyka inspirowana jest żywiołami, a drewno ma tu wyczuwalną strukturę, co podkreśla jego niepowtarzalny charakter. Dodatkowo, żeby uwydatnić powierzchnię drewna, została ona wykończona naturalnymi, matowymi olejowoskami i lakierami.

  Gdyby zastanowić się, co najlepiej na nas wpływa i co nas inspiruje – to jednogłośnie można odpowiedzieć, że jest to właśnie natura. Najbardziej widoczne jest to właśnie we wnętrzach, a panujący obecnie trend na naturalne materiały spowodował, że nagle w naszym otoczeniu przeważają naturalne tkaniny, a co za tym idzie właśnie – drewno. Drewno to nie tylko meble, czy oświetlenie, ale też elementy wykończenia, czyli również podłogi. Wybór może być wręcz oszałamiający – zaczynając od kolorów, poprzez faktury, wykończenia, a kończąc nawet na usłojeniu. Najlepiej jest to sprawdzić wszystko na żywo.

  Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży wnętrzarskiej – targi Warsaw Home. To doskonała okazja do poznania marki, ale też zobaczenia na żywo jej produktów. Dla GRUPY LARECO to również czas premiery nowej kolekcji podłóg premium – IMPERI COLLECTION BY LARECO. Ściśle wyselekcjonowana gama barwna, szlachetne wykończenia oraz oryginalne wzory. Tyle na razie możemy zdradzić. Więcej będzie można zobaczyć już w dniach 4 – 7 października 2018 r.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.