google

  stolarstwo, drewno, meble

  Kursy walut 22.07.2019
  1 USD
  3.7869
  0.0014
  1 EUR
  4.2480
  -0.0112
  1 CHF
  3.8571
  0.0091
  1 GBP
  4.7205
  -0.0167
  1 RUB
  0.0601
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wnętrza piękne z natury z podłogami Antique w roli głównej

  Wszechobecna natura i sielski klimat to trend, który panuje we wnętrzach już od jakiegoś czasu i nie zapowiada się, aby miał odejść w zapomnienie. Doskonale w aranżacjach, którym przyświeca taka idea sprawdzą się podłogi linii Antique od DLH, które posiadają wyjątkowy rysunek i strukturę oraz dostępne są w niepowtarzalnych kolorach.

  Kolekcja podłóg Antique dedykowana jest osobom, które lubią otaczać się naturalnymi materiami najwyższej jakości, a przy tym bliski jest im styl rustykalny. Podłogi wchodzące w skład linii produkowane są ze szlachetnego drewna dębowego, a następnie poddawane są specjalnym zabiegom wykończeniowym, dzięki którym zyskują tak unikalną strukturę i kolorystykę, wprowadzającą do wnętrz przyjemne ciepło i rodzinną atmosferę. Deski linii Antique dostępne są w klasie drewna Country, dlatego poprzez swój rysunek ukazują naturalną formę drewna dębowego.

  Deski linii Antique są wprost stworzone do rustykalnych wnętrz Fot.: DLH

  Deski linii Antique są wprost stworzone do rustykalnych wnętrz
  Fot.: DLH

  Piękno kolekcji Antique pochodzi z natury…

  W skład kolekcji Antique wchodzą dwuwarstwowe oraz trójwarstwowe podłogi o nominalnej grubości warstwy wierzchniej 3,4 mm. Dzięki takiej budowie, deski są wysoce stabilne, trwałe i wytrzymałe na codzienną eksploatację, a także z powodzeniem można stosować je na ogrzewaniu podłogowym (maksymalna temp. 280C). Za sprawą dostępnych zabiegów wykończeniowych, takich jak: lakierowanie, olejowanie, wędzenie, termowanie, szczotkowanie, piaskowanie, bielenie oraz fazowanie, dębowe deski tej linii zachwycają natomiast bardzo intrygującą strukturą, wnoszącą do wnętrz namiastkę stylu rustykalnego oraz atrakcyjną kolorystyką, potrafiącą idealnie wkomponować się w wiele wizji projektowych opartych na tej konwencji. Wyjątkowy rysunek produktów zawdzięczamy z kolei klasie drewna Country, która dopuszcza zróżnicowania kolorystyczne wraz z bielą, zdrowe oraz szpachlowane sęki, a także pęknięcia. Tym sposobem deski ukazują naturalną formę drewna dębowego, stając się obowiązkowym punktem każdej aranżacji, której ma przyświecać idea wszechobecnej natury i sielskiego klimatu.

  Wnętrza wypełnione ciepłem i przytulnością

  Deski linii Antique można wykorzystać do wykończenia podłogi w domu, restauracji, pensjonacie czy hotelu. Niezależnie od tego, gdzie znajdą swoje zastosowanie, wszędzie będą stanowiły mocny punkt aranżacyjny, nadając wnętrzu bardzo ciepłego i przytulnego charakteru. Wśród produktów o dwuwarstwowej budowie znajdują się deski: Sanssouci w jasnym, naturalnym kolorze drewna dębowego, Versailles w ciepłym, brązowawym odcieniu i Alhambra w głęboko brązowym wybarwieniu, a o trójwarstwowej: Rivaner w ciepłym odcieniu drewna dębowego, Sherry  utrzymane w tonacji brązu z domieszką czerwieni, Vernentino delikatnie wpadające w szarość, Barolo o brązowo-czarnych pasmach, Riesling będące najjaśniejszą propozycją wśród podłóg linii Antique, a także Prosecco i Merlot, które odpowiednio przypominają kolorystykę białego i czerwonego wina. Deski dwuwarstwowe dostępne są w rozmiarze 15x250x590-2200 mm oraz łączy się je na pióro-wpust. Montaż w tym przypadku jest na klej. Deski trójwarstwowe dostępne są natomiast w rozmiarze 14x180x590-2200 mm. Montaż jest bezklejowy czyli tzw. „pływający” oraz na zamek Soft Loc 5G.

  Każdy z nas potrzebuje miejsca, w którym znajdzie ukojenie. To właśnie dlatego tak często decydujemy się obecnie na urządzenie wnętrz w stylu rustykalnym. Podłogi linii Antique podkreślą charakter takich przestrzeni, wypełniając je przyjemnym ciepłem i rodzinną atmosferą.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.