google

  stolarstwo, drewno, meble

  Kursy walut 20.05.2019
  1 USD
  3.8543
  -0.0002
  1 EUR
  4.2995
  -0.0077
  1 CHF
  3.8189
  -0.0007
  1 GBP
  4.9117
  -0.0156
  1 RUB
  0.0597
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wydajny system 18 V

  System 18 V Festool

  System 18 V Festool obejmuje szereg najwyższej jakości urządzeń akumulatorowych, dzięki którym fachowiec może pracować elastycznie i niezależnie od przewodu zasilającego. System 18 V cechuje możliwość pracy bezprzewodowej, niska waga, wysoka wytrzymałość i szybkie ładowanie. Obejmuje on akumulatory o trzech pojemnościach: 3,1 Ah, 5,2 Ah oraz 6,2 Ah, a także ładowarki: TCL 6 i SCA 8. W przypadku większości urządzeń, użytkownik może elastycznie dobrać akumulator, który będzie odpowiedni do danego zastosowania i potrzeb: lekki akumulator 3,1 Ah Compact, standardowy akumulator 5,2 Ah lub akumulator 6,2 Ah o najdłuższym czasie pracy. System ładowania Airstream, składający się z szybkiej ładowarki Airstream SCA 8 oraz akumulatorów BP 18 Li 5,2 AS i BP 18 Li 6,2 AS, skraca czas chłodzenia akumulatorów, a przez to także cały proces ładowania o 65%. Dzięki temu akumulatory są szybciej gotowe do użytku, a pracę można wykonywać bez przerw.

  System 18 V Festool

  Wytrzymały pakiet mocy

  „Sama moc akumulatora to nie wszystko." - wyjaśnia Jürgen Zehnder (menedżer produktu w Festool) i kontynuuje: „Dla profesjonalisty wytrzymałość odgrywa naprawdę duże znaczenie. Na przykład podczas przycinania materiału za pomocą pilarki lub dopasowywania blatów kuchennych. Przy cięższych pracach polegających na wkręcaniu lub wierceniu, wytrzymały akumulator to nie tylko jedna z opcji, ale konieczność.” Jak wszystkie produkty Festool, również akumulatory są stworzone tak aby zwiększać komfort pracy. I tak w przypadku akumulatorów zastosowana  gumowaną obudowę dzięki czemu zarówno obrabiany materiał, jak i akumulator są chronione przed uszkodzeniem. Dodatkowo gumowa powłoka zapobiega niepożądanemu ślizganiu się urządzenia po powierzchni materiału.

  Pełna moc – krótki czas ładowania: system ładowania Airstream

  Akumulatory Festool nadają się do ciężkich prac dzięki technologii Airstream. Na przykład podczas cięcia przy pełnym obciążeniu, akumulator bardzo mocno się nagrzewa. Dlatego tez musi ostygnąć, zanim będzie mógł zostać ponownie naładowany. Technologia Festool Airstream aktywnie wspiera ten proces: podczas ładowania akumulatorów Li-Ion, chłodne powietrze z otoczenia jest zasysane przez otwory boczne. W odróżnieniu od innych producentów, w systemie Airstream powietrze chłodzące płynie przez zamknięty kanał chłodzący. Ciepłe powietrze przepuszczane jest przez otwór pomiędzy akumulatorem a ładowarką, a następnie odprowadzane na zewnątrz przez wentylator umieszczony nad szczeliną wentylacyjną ładowarki. W ten sposób, najnowsze akumulatory Airstream w połączeniu z nową ładowarką SCA 8, zapewniają optymalną wydajność pracy. Poziom naładowania akumulatora można w każdej chwili sprawdzić dzięki trzem diodom LED. Dzięki wskaźnikowi poziomu naładowania wystarczy rzut oka, aby odczytać na ładowarce SCA 8 czas pozostały do pełnego naładowania ładowarki.

  system ładowania Airstream

  Koncert życzeń: odpowiedni wariant dla Twoich potrzeb

  Festool oferuje wiele możliwości doboru narzędzi do indywidualnych potrzeb. Opcja BASIC zawiera urządzenie wraz z Systainerem (bez akumulatora i ładowarki). Ponadto można dowolnie łączyć nowe ładowarki SCA 8 lub TCL 6 z akumulatorami 6,2 Ah Airstream, 5,2 Ah lub 3,1 Ah Compact. Ceny (sugerowane ceny producenta) są wyliczone rzetelnie, a kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów, niezależnie od tego, czy kupuje akumulator natychmiast, czy dokupuje go później. Nabywca otrzymuje kompletny pakiet w zestawie, który zawiera urządzenie wraz z akumulatorami i ładowarką.

  Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie internetowej www.festool.pl/18V

   

  Źródło:
  Festool Polska sp. z o. o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Festool Polska sp. z o. o.

  Festool to specjalista w dziedzinie budownictwa drewnianego, prac stolarskich, malarskich i renowacyjnych oraz przygotowaniu perfekcyjnych powierzchni.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.