google

  stolarstwo, drewno, meble

  Kursy walut 16.01.2019
  1 USD
  3.7619
  0.0077
  1 EUR
  4.2929
  0.0007
  1 CHF
  3.8066
  -0.0045
  1 GBP
  4.8439
  0.0139
  1 RUB
  0.0564
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Kaczkan podpowiada, co będzie modne w 2018 roku!

  Początek nowego roku, to czas kiedy z niecierpliwością oczekujemy na ogłoszenie trendów przewidzianych na nadchodzący sezon. Firma Kaczkan już wie, co w 2018 roku będzie królowało w naszych wnętrzach!

  Po wielkiej modzie na wnętrza urządzone w oparciu o naturalne materiały wykończeniowe i stonowaną kolorystykę, przychodzi czas na aranżacje bogate w kolory i zdobne motywy. To właśnie taka estetyka będzie dominować w 2018 roku w nowocześnie zaprojektowanych domach i mieszkaniach. Najwyższej jakości dębowe deski od Kaczkan doskonale zwieńczą stylizacje tego typu.

  Feeria barw i wzorów

  Kaczkan podpowiada, co będzie modne w 2018 roku!
  Ultra Violet to hit tego sezonu!
  Fot. Kaczkan

  W najnowszych katalogach wnętrzarskich możemy zauważyć, iż w 2018 roku nasze wnętrza zdominują piękne, nasycone kolory. Według amerykańskiego Instytutu Pantone najmodniejszy w tym sezonie będzie niezwykle wyrazisty Ultra Violet. Obok niego znajdą się także między innymi takie barwy, jak: klasyczny granat, czerwień, zimny odcień niebieskiego, rozmaite tonacje różu, jasna zieleń, żółć oraz ciepły, brzoskwiniowy odcień. Kolory te możemy zestawiać ze sobą, tworząc nieoczywiste, wielobarwne połączenia lub jeśli wolimy spokojniejsze stylizacje możemy łączyć je z ponadczasową bielą, kremem lub szarością. Absolutnym must have 2018 roku będą złote dodatki – ale nie te kojarzące się z przepychem, tylko posiadające prostą, designerską formę. Detale w kolorze szlachetnego kruszcu sprawdzą się w aranżacjach opartych na wszystkich koncepcjach stylistycznych. Obok nasyconych kolorów i złota, w najmodniejszych wnętrzach znajdzie się także miejsce na florystyczne motywy – możemy powielić je zarówno na ścianach, meblach, dywanach i tkaninach, jak i na dekoracjach. Stylowym i ponadczasowym zwieńczeniem stylizacji 2018 roku będą podłogi Kaczkan produkowane ze starannie selekcjonowanej dębiny z warmińsko-mazurskich lasów.

  Indywidualizm ponad wszystko

  Kaczkan podpowiada, co będzie modne w 2018 roku!
  Zabawa kolorami pozwala stworzyć indywidualną przestrzeń
  Fot. Kaczkan

  Wielobarwne stylizacje idą w parze z trendem personalizacji wnętrz. W 2018 ważne będzie, aby nasze domy i mieszkania były wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju. Dzięki ciekawym zestawieniom kolorystycznym możemy osiągnąć taki efekt. Ale oprócz kwestii wizualnej, w nadchodzącym sezonie istotne będzie kierowanie się funkcjonalnością. Elementy wyposażenia oraz dodatki powinny być zatem jak najbardziej praktyczne. Wykańczając podłogi deskami Kaczkan, możemy mieć pewność, że podejmujemy słuszną decyzję, ponieważ będą one nie tylko piękną ozdobą naszych wnętrz, ale również trwałym, wytrzymałym, odpornym na codzienną eksploatację oraz łatwym w pielęgnacji elementem wykończeniowym aranżacji. Jeśli chcemy, aby nasza podłoga, podobnie jak całe wnętrze zachwycała unikalną kolorystyką, postawmy na deski Kaczkan z kolekcji Colours of the World barwione specjalnymi lakierami. Jeżeli zależy nam natomiast na złagodzeniu dynamicznego wystroju wnętrza postawmy na produkty linii Colours of the Nature i Beauty of Country pokryte olejami naturalnymi o bardzo stonowanym wyglądzie idealnie odzwierciedlającym autentyczno piękno dębiny.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.