google

  stolarstwo, drewno, meble

  Kursy walut 16.01.2019
  1 USD
  3.7619
  0.0077
  1 EUR
  4.2929
  0.0007
  1 CHF
  3.8066
  -0.0045
  1 GBP
  4.8439
  0.0139
  1 RUB
  0.0564
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Jakie są najlepsze maszyny do produkcji drewna kominkowego?

  Jakie są najlepsze maszyny do produkcji drewna kominkowego?Automatyzacja i nowoczesne technologie umożliwiają swobodny rozwój mniejszym firmom. Inwestycja w dobrej jakości sprzęt poprawia standard wykonywanych usług oraz skutecznie poprawia wydajność. W przypadku prywatnych zapotrzebowań rzadko ktoś decyduje się na inwestycje w drogie i zajmujące sporo miejsca urządzenia, jednakże firmy starają się ułatwiać działania.

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, producenci zadbali o komfort, jakość, szybkość i wydajność. Urządzenie, które zastępuje pracę manualną i ogranicza wykorzystywanie siły do minimum. Pilarko-łuparki zwane również kombajnem do drewna to idealne urządzenie o wszechstronnych zdolnościach. W pełni zautomatyzowane, precyzyjne o intuicyjnej obsłudze – majstersztyk technologiczny, który pozwala na szybką obróbkę drewna, cięcie na kawałki i mniejsze części gotowe do zastosowania w kominku.

  Jak działa maszyna do produkcji drewna?

  Proces cięcia jest uzależniony od średnicy kłód, który chcesz otrzymać. Najpierw wtaczana jest belka, następnie piła tarczowa przecina polano na kłody o właściwych rozmiarach, a w dalszych etapach drewno zostanie rozczłonkowane tak jak w przypadku użycia siekiery. Pień opada na podajnik łupiarki napędzany przez hydrauliczny cylinder. Wszystko przy pomocy układu sterowania ograniczonego do kilku ruchów.

  Pilarko-łuparka jest wydajnym urządzeniem, które w mig przygotuje drewno kominkowe. Wybierając stabilną i solidną konstrukcję, masz gwarancję, że Twoje wyniki będą dynamicznie wzrastać. Warto wybierać maszyny, które mają możliwość obsługi dwuręcznej, ponieważ jest to gwarancja bezpieczeństwa i komfortowej pracy. Kombajn został zaprojektowany z myślą o tych, którzy oczekują od maszyny łatwości obsługi podczas codziennej eksploatacji. Dobrej jakości maszyna jest wyposażona w szybki tłok, którego wydajność stopniowo wzrasta. Urządzenie zostało przystosowane do łupania kawałków drewna o różnej średnicy, a wybór możliwości powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb. W pełni zautomatyzowane pilarko-łuparki to najlepszy wybór dla przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją drewna kominkowego.

  Artykuł powstał przy znacznym udziale firmy Stuermer Maszyny - http://www.stuermer-maszyny.pl/.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.