google

  stolarstwo, drewno, meble

  Kursy walut 16.01.2019
  1 USD
  3.7619
  0.0077
  1 EUR
  4.2929
  0.0007
  1 CHF
  3.8066
  -0.0045
  1 GBP
  4.8439
  0.0139
  1 RUB
  0.0564
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Mat wraca do łask - nowe struktury Pfleiderer

  Mat wraca do łask - nowe struktury Pfleiderer

  Stres, pośpiech, setki bodźców - zapachów, kolorów i migających świateł, spraw do załatwienia na już... Żyjąc coraz szybciej, coraz częściej stawiamy na rozwiązania, które wprowadzają do naszej codzienności spokój i równowagę. Pozwalają odpocząć. Odpowiedzią na tę potrzebę, jest cieszący się rosnącą popularnością "matowy trend" w aranżacji wnętrz. Doskonale wpisują się w niego nowe struktury Pfleiderer głęboki mat XTreme Mat (XM) i Semi Mat (SM).

  Po latach dominacji powierzchni wykończonych na wysoki połysk, przyszedł czas na mat i głęboki mat. Trend ten był doskonale widoczny na targach Salone del Mobile w Mediolanie, gdzie zdecydowana większość prezentowanych kolekcji wykończona była właśnie w macie. Struktury takie uważane są za bardziej naturalne i przyjazne odbiorcy niż High Gloss. Są subtelniejsze i bardziej wysmakowane. Ciepłe w odbiorze wizualnym, przyjemne w dotyku, sprzyjają relaksowi i wyciszeniu. Mało tego - zapewniają również wiele walorów funkcjonalnych, gdyż - w porównaniu do powierzchni wykończonych na połysk, uznawane są za łatwiejsze do utrzymania w czystości.

  Odpowiedzią na trend rosnącej popularności matów, jest wprowadzenie do oferty przez firmę Pfleiderer, dwóch nowych, unikalnych struktur powierzchni.

  Mat wraca do łask - nowe struktury PfleidererMat ekstremalny

  Pierwsza z nich - delikatna i aksamitna w dotyku XTreme Mat (dostępna na laminatach HPL), ze swoją innowacyjną powłoką wierzchnią utwardzaną strumieniem elektronów ma wszystkie zalety powierzchni HPL. Z tą różnicą, że oferuje unikalną - absolutnie matową i ciepłą w dotyku teksturę. Poza tym zapewnia niezrównaną intensywność koloru – szczególnie w przypadku dekorów z efektami metalicznymi. Również efekt masy perłowej prezentuje się w połączeniu z tym wykończeniem powierzchni oszałamiająco. Strukturę XTreme Mat można zastosować w przypadku każdego z gamy 300 dekorów HPL znajdujących się w ofercie Pfleiderer. 17 dekorów dostępnych jest od ręki i od 1 sztuki.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.