google

  stolarstwo, drewno, meble

  Kursy walut 16.09.2019
  1 USD
  3.9116
  -0.0004
  1 EUR
  4.3262
  -0.0134
  1 CHF
  3.9500
  -0.0108
  1 GBP
  4.8609
  -0.0096
  1 RUB
  0.0610
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  FAKRO sp. z o.o.
  FAKRO sp. z o.o.

  FAKRO sp. z o.o.


  Firma FAKRO to prywatna firma rodzinna, która powstała w 1991 roku. Jest najbardziej dynamiczną i najszybciej rozwijającą się firmą w branży okien dachowych na świecie.

  Firma FAKRO powstała w 1991 roku jako spółka prywatna, oparta w stu procentach na polskim kapitale. W ciągu 20 lat z małego, rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych. 

  Siedziba firmy FAKRO

   
   
  Logo Firma Rodzinna

  Jej współzałożycielem i obecnym prezesem jest  Ryszard Florek - pomysłodawca i główny realizator uruchomienia produkcji okien dachowych w Polsce. Dzisiaj FAKRO jest jedną z najbardziej innowacyjnych i najprężniej rozwijających się firm w Polsce.

  W skład Grupy Fakro, zatrudniającej ponad 3300 osób, wchodzi 12 spółek produkcyjnych oraz 16 dystrybucyjnych, zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce. Produkty firmy FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie – wszędzie tam gdzie istnieje zapotrzebowanie na tego rodzaju produkty. Sprzedaż na eksport stanowi 70% ogólnej sprzedaży.

  MISJA FIRMY

  Budujemy komfort mieszkania na całym świecie.

  Nasze okna dachowe i inne produkty są bezpieczne, energooszczędne i przyjazne dla środowiska.

  STAWIAMY NA:

  ROZWÓJ

  Silna i trwała pozycja wśród światowych liderów branży budowlanej.

  FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. Trwałe, funkcjonalne, bezpieczne i energooszczędne produkty FAKRO zdobyły wielką popularność i stały się nieodłącznym elementem nowo wznoszonych budynków oraz umożliwiają zbudowanie nowoczesnego wnętrza wypełnionego promieniami słońca. Produkty FAKRO to nowa jakość życia.

  INNOWACYJNOŚĆ

  Produkty bezpieczne, energooszczędne i przyjazne dla środowiska.

  Firma FAKRO od zawsze stawia na innowacyjność. Dzisiaj jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w kraju, jak również najszybciej rozwijającym się producentem okien dachowych na świecie. Dumą FAKRO jest własny, nowoczesny ośrodek badawczo-rozwojowy. Na rzecz rozwoju produktów pracuje ponad stu inżynierów, a przedsiębiorstwo ma na swoim koncie ponad sto zgłoszeń patentowych. FAKRO to firma, która do wielu krajów świata eksportuje nie tylko okna dachowe, ale także myśl twórczą polskich inżynierów. W ten sposób firma wytycza nowe kierunki rozwoju dla branży okien dachowych na świecie, a Polska stała się światowym liderem w ich produkcji.

  ODPOWIEDZIALNOŚĆ

  Społeczna odpowiedzialność biznesu w trosce o klienta, kontrahenta, pracownika oraz środowisko naturalne.

  Strategię dalszego rozwoju FAKRO wyznacza przede wszystkim pojęcie ekologicznego, energooszczędnego oraz inteligentnego domu. Z myślą o ciepłych domach firma sukcesywnie wprowadza na rynek wiele innowacji, takich jak automatyczny nawiewnik, kolektory słoneczne czy superenergooszczędne okno dachowe FTT U8 Thermo o podwyższonych parametrach termoizolacyjności. To najcieplesze okno dachowe na rynku z pojedynczym pakietem szybowym przeznaczone dla budownictwa pasywnego. Ciągle rozszerza też gamę produktów wyposażonych w bezprzewodowy system komunikowania między urządzeniami elektrycznymi Z-Wave.

  ENTUZJAZM

  Kreatywność, efektywność, satysfakcja z pracy.

  Naszą kadrę tworzą ludzie z pasją. Zdobywane od lat doświadczenie sprawiło, że dzisiaj FAKRO posiada stabilną pozycję na rynku globalnym, gwarantując klientom poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie z dokonanego zakupu. Kompetencja i wysokie kwalifikacje pracowników stanowią siłę naszego przedsiębiorstwa.

  Troska o budowę wspólnoty ekonomicznej

  Firma FAKRO, oprócz starań o zapewnienie wysokiej jakości produkcji i rozwój rynków zbytu, bardzo dużą wagę przykłada do rozwoju gospodarczego naszego kraju. W tym celu, przez prezesa firmy FAKRO Ryszarda Florka, powołana została Fundacja Pomyśl o Przyszłości, propagująca wiedzę na temat gospodarki i mechanizmów wolnorynkowych.

  Produkty firmy FAKRO

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.